ВідеоВсі скарги“Le Silpo” – Досить труїти людей! В Дніпрі влаштували мітинг на підтримку отруєної сім’ї

Наші партнери, журналісти із організації “Територія закону” (ТЗ) влаштували імпровізований страйк в Дніпровській мережі магазинів “Le Silpo”. Нагадаємо, що раніше в цій мережі наші читачі придбали продукти, якими отруїлися. Перевірка журналістами “ТЗ” показала, що холодильники в цій мережі не дотримуються встановлених норм – щодо цього навіть був отриманий офіційний документ від перевіряючих служб. Але адміністрація закладів поводить себе так ніби нічого і не сталося. На цей раз ми хочемо привернути увагу покупців, що в цій мережі магазинів ставляться до покупців, як до торб з грішми. Їхнє здоров’я не головне. Поліція, як завжди, нічого не робить. Коментарі прес-служби закладу різняться один від одного.
Як відреагували на мітинг – подивіться в цьому відео.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!