Всі скаргиЖКГТовари та послугиКвартиру від забудовника затопило під час першої ж зливи

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Тетяна. Вона переконує, що після першої ж негоди у її новій квартирі від забудовника прорвало трубу. Забудовник та генпідрядник перекладають відповідальність один на одного, а між тим, збитки так і не було відшкодовано.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Купили ми квартиру в забудовника “Інтергалбуд” (Львів) по вул. Дж. Вашингтона. Зробили ремонт, почали заселятись. Раптом, 26 травня у м. Львові пройшла потужна злива, зірвало неукріплену трубу на технічному поверсі і вся вода пішла на нашу і сусідні квартири. Залито було все: меблі, стіни, стелі, підлоги. Ми звернулись до забудовника, щоб полагодили трубу і відшкодували нам збитки.

Забудовник “Інтергалбуд” звернувся до генерального підрядника, щоб робітники полагодили трубу і відшкодували збитки. Компанія-генпідрядник “Приватбудплюс” (Львів) трубу відремонтувала, а збитки відшкодовувати відмовилась, мовляв, вони до цього стосунку не мають. Забудовник “Інтергалбуд” прислав експерта, була встановлена сума збитків, обіцяли відшкодувати.

Обдурили. Раптом змінився керівник забудовника і все зайшло в глухий кут. Новий директор (прізвище Магасевич) не йде на контакт, ховається, морозиться. Забудовник всю вину перекладає на генпідрядника, а генпідрядник на забудовника.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!