Всі скаргиЖКГКвартиру щодня затоплює, збитки не відшкодовують

До “Електронної книги скарг України” написав читач Василь. Чоловік переконує, що його квартиру постійно затоплює із каналізаційної труби. За його словами, переповнення каналізації нанесло йому майнових та моральних збитків, тим ни менш затоплення продовжуються, ЖКГ від звинувачень про недбалість відхрещується.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день. Будь-ласка, прошу вас, розглянути мого листа. Мене звати Василь Васильович Васько і проживаю в будинку 6/116, по вулиці Корятовича, в місті Виноградові, Закарпатської області. Придбав квартиру за цією адресою в 2007р. і розпочав виконувати в ній “Євроремонт”, а коли залишилося до заселення декілька днів- квартиру підтопило на 7 сантиметрів по всій площі, за вихідні дні, (через унітаз, оскільки каналізація біля колектору була повна через те, що працівники ВУЖКГ не перевіряли її вчасно…) Через цю подію, окрім нервового зриву, який отримали я і моя дружина, ми ще й втратили майно, а саме ламінат в двох кімнатах і кухонні меблі набрякла, які мені привезли під замовлення в суботу ввечері і не встигли почепити її на стінки в кухні, (мова йде про суму, біля 1000$ США, яку мені ніхто не відшкодував), та не це головне.

Часто, у результаті засмічень труби в підвалі будинку вся вода піднімається і ллється до мене на підлогу квартири через край з унітазу. І дуже щастить, якщо встигаємо це помітити вчасно. А коли немає нікого вдома, або ми десь відїждаємо навіть не на довго, мусимо наймати людину, щоб доглядала за квартирою…
Така історія з каналізаційною мережею у будинку №6- тягнеться вже роками. Як доказ цьому є свіжі фото сьогоднішньої ситуації та відео восьмирічної давності, (коли Я, з родиною оселилися у цьому будинку).

http://sevlush.info/UA/vynohradiv/10311-problemy-zhytlovykh-budynkiv-u-vynohradovi-visim-rokiv-potomu-video

Як можна бачити з матеріалу – майже нічого не змінилося. Як вісім років тому, так і зараз – підвал залитий каналізаційними водами зі специфічним запахом. На думку мешканців цього будинку, вся проблема мережі полягає в тому, що вона не розрахована на сусідній будинок №13, який був побудований пізніше, з якого каналізаційні стоки потрапляють в один колектор, що був розрахований лише для будинку №6. Спеціалісти-сантехніки перідично чистять та відкачують з колектора воду, але через деякий час все повторюється знову – заливає перший поверх та підвал. Не життя, а існування і це ще м’яко кажучи.

Звертання з цього приводу, до місцевих чиновників, на протязі останніх 8-ми років- не дало жодних результатів. Тут все “зхвачено” і нічого ніхто з цим не зробить на місцевому рівні, на жаль… Директор ВУЖКГ, Білинець Михайло Петрович, (за не офіційними даними, про що половина місцевих жителів говорить) – вже четвертий будинок будує для своєї родини за кошти, які ймовірно були призначені на вдосконалення каналізаційної системи… Останні 10 днів, щовечора, мою квартиру заливає, через унітаз фекаліями і мені доводиться залазити в підвал п’ятиповерхівки, (в якому вже по коліна фекалій) і роз’єднувати каналізаційну трубу…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яким словам вчать школярів підручники

Декілька днів назад, звернувся до головного редактора місцевої газети “Виноградів Інфо” Олександра Костьо, який і відзняв відео, що на зсилці вище. Після друку матеріалу, Білинець М.П. прислв деяких людей до нашого підвалу, які викликавши Олександра Костьо, показали йому ганчірки, невідомого походження, сказавши, що вся проблема в них і що жителі будинку самі засмічують собі каналізаційну систему. Але це брехня!!!! Ми, у 21-шому сторіччі, не настільки не розумні, щоб бути самим собі ворогами, кидаючи непотреб в унітаз. Таким чином Білинець відреагував на моє звернення в газету. Особисто мені ніхто не телефонував, ніхто не зустрічався і нічого ніхто не пояснював, та не обіцяв з цього приводу…

І до цих пір, фекалії з 10 квартир, 12-го під’їзду- виливаються прямо в підвал житлового будинку номер 6, по вулиці Корятовича, що знаходиться в центральному мікрорайоні міста Виноградова…. Через це, навкруги в повітрі стоїть специфічний запах і навкруги літають комарі навіть взимку. Діти мої, весь час, коли знаходяться за даною адресою-хворіють щонеділі впродовж всього свого короткого життя і я впевнений, що це через мільйон бактерій, які внаслідок виливання фекалій в підвал-живуть повсюди і навіть в повітрі навкруги… Як тільки відвожу дітей до батьків, в Тернопільську область, всі хвороби припиняються і так завжди… Хочу сказати, що санепідемстанція теж бездіяльна! Я бував в своєму житті в різних країнах Європи, та містах США і там в кожному підвальному приміщенні, проживає певний прошарок людей, оскільки там труби не протікають… Ці приміщення, в Європі називаються “нулевими”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Холодні батареї у Шевченківському районі

Ось на що потрібно звертати увагу,коли розглядаємо причини, через які ми, ще досі не в Євросоюзі… Ще міг би багато писати, але поки зупинюся на вже написаному… Моє прохання, будь-ласка, по сприяйте тому, щоб компетентні чиновники, перевірили мою інформацію і спровокували належних людей зробити все для глобальної відбудови нової каналізаційної системи до будинку номер 6, відкачали фекалії з підвалу, (який до речі через це, знаходиться у вельми підуставшому стані), вичистили весь бруд… Щоб люстрували Білинця М.П. І цей лист, хай буде попередженням, оскільки, коли нічого не діяти з цього приводу- може трапитися велика епідемія в місті, джерелом якої буде даний підвал і через фекалії, які впродовж багатьох років підтоплюють фундамент, будинок може деформуватися…
Дякую.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!