ІншеВсі скаргиДержавні органиКваліфікованого інспектора звинувачують у корупції

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Наталія, яка стверджує, що у минулому скористалася правом Закону, а зараз її тероризують і вважають корупціонеркою.

“Я, Гризлова Наталія Олександрівна, головний державний інспектор нагляду в хімічній промисловості Головного управління Держпраці в Дніпропетровській області (раніш Держгірпромнагляд). Державний службовець з 2000 року.

У 2014 році я скористалася правом Закону України, а зараз за це мене переслідують силові структури Дніпропетровської області, а саме:
Відповідно до ст.7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» державним службовцям, забороняється: займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю, якщо інше не передбачено Конституцією або законами України.

Законом України  від 31 липня 2014 року №1622-VII «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2014 рік»» в Прикінцеві положення вказаного Закону внесено статтю 66 згідно якої надано право керівникам органів виконавчої влади у межах бюджетних призначень без згоди та попередження працівників встановлювати для них режим роботи на умовах неповного робочого часу та надавати відпустки без збереження заробітної плати на визначений цими керівниками термін.

А також встановлено, що під час здійснення центральними органами виконавчої влади цих заходів:
до працівників, які перебувають у відпустках без збереження заробітної плати відповідно до цього Закону, обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, встановлені статтею 7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», не застосовуються.

Відповідно до наказів територіального управління з серпня 2014 року включно по грудень 2014 року я (головний державний інспектор Гризлова Н.О.) знаходилась у відпустці без збереження заробітної плати згідно ст.6 Закону України від 31 липня 2014 року №1622-VII, відповідно на час перебування у такій відпустці дія ст.7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» на мене (Гризлову Н.О.) не поширюється.

Але силові структури Дніпропетровської області (органи прокуратури, поліція, СБУ) вважають Закон України від 31 липня 2014 року №1622-VII не правочинним і намагаються притягнути мене до кримінальної відповідальності за те, що я  – державний службовець- працювала не за основним місцем роботи під час вимушеної відпустки без збереження заробітної плати. На адресу Головного управління надійшло вже багато запитів по вищезазначеному питанню. Вони вважають мене корупціонеркою.

Я неодноразово поясняла органам прокуратури, СБУ, що  Президент України  у тяжкий для країни час (під час проведення АТО) і виключно в інтересах держави, у законний спосіб надали можливість державним посадовим особам під час вимушеної відпустки без збереження заробітної плати, заробити самостійно гроші на прожиття, в результаті чого зберегти бюджетні гроші. Я використала своє право і скористалася вищезазначеною нормою закону щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності і  чесно вказала в декларації про доходи гроші, які отримала не за основним місцем роботи.

До речі, цим правом скористалася  не тільки я одна в Дніпропетровській області, а і по всій Україні інспектори скористалися правом вищезазначеного закону, і нікого, окрім мене, не звинувачують  в корупційних діях.

Відповідно до ст.38 Кодексу України  про  адміністративні правопорушення Адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення може бути накладено протягом трьох місяців з дня виявлення, але не пізніше одного року (тоді діяла ця норма) з дня його вчинення.( Я працювала включно по грудень 2014 року і навіть коли всупереч вищезазначеного Закону мене би звинуватили у корупційних діях, вже закінчився термін для притягнення до відповідальності).

Я технічно грамотний і кваліфікований інспектор находжусь в стресовому стані більше 6 місяців з причини всіх цих запитів. Ніхто не хоче слухати про норми  Закону і вважають, що я не мала права працювати під час вимушеної відпустки без збереження заробітної плати.

Прошу Вашого захисту, я просто скористалася правом  Закону, але мене тероризують і  вважають корупціонеркою.
Прошу Вас допомогти мені в роз’ясненні моїх прав для силових структур – останній запит від СБУ Дніпропетровської області, який підписав т.в.о. начальника спецпідрозділу Д.Бондар, виконавець Сокол І.С. т.067-569-41-52, 791-93-24.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!