Всі скаргиЖКГКурці у під’їзді житлового будинку

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Юлія, котра переконує, що вона та її діти змушені дихати димом від цигарок, котрий проника до житла із коридору. Жінка просить розібратись із тими, хто зручно влаштувався на спільній території.

Ось її литс:

Контакти для журналістів:

“Ми живемо на 8 поверсі а на 7 живуть сусіди які дуже багато палять цигарки. Але коли вони роблять це на коридорі – то дим проникає у квартиру не тільки нашу але і сусідів. Найстрашніше те, що я та мої діти стають пасивними курцями.

Я писала оголошення з проханням про те, щоб вони перестали палити але це, так зрозуміла, без толку! Що робити нам? На їхньому поверсі навіть підстилка лежиь на сходинці і здорове відерце під окурки! Бо розмовами чогось домогтись я навряд чи зможу! Може дільничого викликати?”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!