Всі скаргиОсвітаКримській студентці не дозволяють вчитися в Україні

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що її дочка не могла за сімейними обставинами виїхати з анексованого Криму, а тепер її не беруть до українських внз.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“У 2010 році моя дочка Минко Ілона Іванівна, громадянка України, вступила до Кримського державного медичного університету ім. С. І. Георгіївського. У 2014 році Росія анексувала Крим, але на той момент у дочки не було можливості перевестися до іншого внз за сімейними обставинами.

Закінчивши 5 курс, вона хотіла б перевестися у медичний внз на території України, але виявляється, що українські внз не можуть прийняти студентів, які залишилися вчитися на території анексованого Криму, оскільки немає пояснення Міністерства освіти України, як бути з такими студентами.

Я вважаю, якщо студент – громадянин України, хоче вчитися на території України і залишитися працювати на благо своєї Батьківщини, йому повинні піти назустріч”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!