Всі скаргиТовари та послугиКримінальний гіпноз: українкам в косметичному салоні “Дешелі” напарюють багатотисячні кредити на косметику

До “ЕКСУ” написала читачка з Києва, що розповідає, як їй замісь процедур підпсунули кредитний договір на 12 тисяч гривень. 

ОСЬ ЇЇ ІСТОРІЯ:

“Прошу  захистити мої права як громадянина України та споживача по слідуючим обставинам:
мене запросили на безкоштовну косметичну процедуру в спа-салон «Еврокосметікс», що знаходиться Лівобережна за адресою м. Київ, вул. М.Раскової 2-А, 3 поверх для проходження безкоштовної спа-процедури з Ізраільскою косметикою Дешелі.  Обов’язковою умовою було мати при собі паспорт та ідентифікаційний код. На питання навіщо, сказали, що для ідентифікації особи. На мою відповідь, що у мене при собі є права водія, які засвідчують особу, відповіли, що не підходить. Ще тоді я не знала, що ця вся історія закінчитися оформленням кредиту на 12 тисяч гривень. Але вони вже знали, бо були впевнені в арсеналі своїх можливостей впливу для реалізації «кредитної угоди». Перед відвідуванням процедури я декілька раз перепитувала, чи буде ця процедура безкоштовною і чи не заставлять мене там щось купувати, на що мені відповіли, що це безкоштовно і що купувати я нічого не буду.

Коли я прийшла на процедуру мені наклали косметичну маску на одну половину обличчя і почали умовляти оформити з ними договір на обслуговування протягом року.  Весь час працівники  чинили на мене психологічний тиск, відмовляли мене радитися з чоловіком, не давали можливості ні подумати, ні порадитися, мою увагу постійно відволікали на сторонні моменти, процедуру оформлення договору почали і проводили в проміжках та під час процедур накладення косметичної маски, огляду дерматолога. І коли вплив на психіку клієнта досягає свого піку і додатково починає діяти природна втома, так як все це триває більш ніж 3 годин, працівники спа салону підсовують на підписання замість договору на річне обслуговування – кредитний договір, причому надрукувавши його в забороненому шрифті кеглем 6, щоб унеможливити його прочитання, щоб  передчасно не виявилась кредитна афера.

Підсовують на підписання замість договору на річне обслуговування – кредитний договір, причому надрукувавши його в забороненому шрифті кеглем 6, щоб унеможливити його прочитання.

На моє прохання прочитати, що там написано, тому що я не бачу, озвучили підписання договору на річне обслуговування, яке буде сплачуватись в розстрочку. При цьому вони не тільки підсунули мені договір на оформлення кредиту а взагалі не оформили ніякого договору на обслуговування, тому що  спочатку обмовлялося, що оформляється договір на річне обслуговування в спа-салоні і косметику, яка видається для домашнього догляду. При цьому мене переконували, що мені надається максимальна знижка на косметичні креми і на процедури, але не надали прайс-листа, не пояснили політики знижок, не видали  дисконтної картки на знижку. Також мені не надали інформації про те, що косметичні вироби не підлягають поверненню, навпаки запевнили, що якщо косметичні лікувальні засоби мені не підійдуть, – то вони будуть прийняті назад, тим самим свідомо вводячи мене в оману відповідно того, що я можу розірвати договір протягом 2 тижнів шляхом повернення продукції. Юрист, яка оформляла угоду, під час мого відвідування спа салону представилась,як працівниця “Еврокосметик”, а потім виявилось, що вона є юрист “Альфа банку”, Зуза Анастасія, замість того, щоб дати мені повну і вичерпну відповідь стосовно всіх умов договору просто замінила мені листочок з більшою сумою на меншу, пояснюючи, що “сьогодні в них велика акція”, і адміністрація салону прийняла рішення надати мені максимально можливу знижку. При цьому вона дала мені власний номер телефону (093-88-030-28) для того, щоб я могла всі питання, які в мене виникнуть стосовно використання косметичних лікувальних засобів поставити їй по телефону, саме як працівниці спа-салону.

Коли я почала користуватись засобами в мене виникла висипка на шкірі обличчя, яка супроводжувалась почервонінням та свербінням.

Мене запевняли, що мене буде наглядати дерматолог протягом року та фіксувати позитивні зміни шкіри мого обличчя, а також коригувати лікувальний процес. Коли я почала користуватись засобами в мене виникла висипка на шкірі обличчя, яка супроводжувалась почервонінням та свербінням. Про що я зателефонувала Насті, наша з нею розмова відбувалась декілька разів поспіль.

Перший раз вона відповіла, що я, можливо, передозувала крем, що мене дуже здивувало і насторожило, тому що я лікар за фахом і розумію, що ніяких таких проявів від передозування бути не може, а якщо і може, то таке лікування повинно супроводжуватись дозаторами і мати обов’язкове письмове попередження в вигляді інструкції по користуванню. Коли я відвідала лікаря дерматолога у себе в місті, бо на той час ми їздили провідувати матір мого чоловіка, виявилось, що у мене алергічна реакція на ці засоби. Я подзвонила Насті, але вона відмовилась за мною розмовляти і сказала, що в неї немає часу. Я спитала, які мені ще будуть надані процедури, вона відповіла, що все записано в договорі. Але договір був написаний дуже малим шрифтом, і я попросила її надати мені інформацію по телефону, мені сказали прийти  237. З допомогою сторонніх осіб я таки перечитала договір і виявила оформлення кредиту на 12 тисяч гривень, хоча ми обговорювали, що, по перше: це  договір на обслуговування та лікування протягом року, по друге: воно  буде коштувати 10 тисяч 920 гривень і виплачуватись як розстрочка.

Обурена таким обманом, відношенням до мене і побачивши, що користування косметичними лікувальними засобами небезпечне для мого здоров’я я вирішила її повернути. Коли я прийшла на прийом 237 до адміністрації спа-салону зі скаргою і очікувала пояснень, мені відмовили  в прийомі та надали талон на прийом тільки на 307 , пояснюючи це тим, що в них дуже багато справ. На моє питання, що невже так багато людей звертаються зі скаргами та вимогами про повернення продукції мені сказали, що тільки я.

307 я прийшла до адміністрації «Еврокосметикс»  і в присутності свідка, Куліш Наталії повідомила адміністрацію спа-салону про всі свої претензії, але мені відмовили в повернені косметичних засобів, а також відмовили в надані інформації стосовно цінової політики і стосовно знижок, пояснивши, що “незнання закону не звільняє від відповідальності”, тому що косметичні засоби не підлягають поверненню. Також мені відмовили показати прайс-лист на послуги і знижки.

Я почала вивчати ситуацію стосовно косметики “Дешелі” та спа-солону “Еврокосметикс” і виявила, що кредитні афери у них поставленні на потік.

Враженна і обурена цинізмом адміністрації спа-салону я почала вивчати ситуацію стосовно косметики “Дешелі” та спа-солону “Еврокосметикс” і виявила, що кредитні афери у них поставленні на потік, а також, що алергічні реакції на їх продукцію проявляються дуже часто.  Я стала шукати більше інформації і дізналась, що в складі косметичних засобів є екстракт блакитного лотоса, який входить в список наркотичних засобів і психотропних речовин і є забороненими для використання, про що було доведено в судовому порядку в судах Росії.

Рішення № 2-5178/2013 от 14 серпня 2013 р.  “Промышленный районный суд г. Самары (Самарская область) — Гражданское…  Вместе с тем, в составе косметических компонентов, производителем указано на содержание в нем экстракта голубого лотоса, который входит в список наркотических средств и психотропных веществ, оборот которых в Российской Федерации запрещен в соответствии с законодательством Российской Федерации и международными договорами Российской Федерации (Список 1), обладающего следующими видами воздействия на организм человека: 1)Эмпатогенный – благодушное спокойное радостное эйфорическое состояние. 2)Возвышенное состояние духа. 3)Седативно-опьяняющее действие, приятное комфортно-уютное состояние тела, умиротворение;” Сторінка 7 параграф 2.

Судовий процес в м. Самара був проведений влітку 2013  року  і необхідна заміна технологічного процесу не могла відбутися на час випуску продукції, яка була мені продана як лінія “Домашній догляд”, тому що вона була виготовлена наприкінці 2013  року, а відсутність такого найменування в складі продукції пояснюється простою замінною маркування та зміною етикетки. В мене появилось розуміння чому під час проходження спа-процедури у мене був такий піднесено-ейфорічно-неадекватний стан і чому стало можливо використовувати кредитну аферу масово як потік, чому стільки людей виявились ошуканими та обдуреними та спадкували після “безкоштовної” процедури в навантаження кредитні договори.

Навіть якщо в склад проданих мені косметичних засобів не входить наркотична речовина голубого лотоса у мене немає впевненості, що такі речовини  не використовувались коли мені робили очищувальну маску для обличчя, яку мені було накладено під час “безкоштовної” спа-процедури. Стосовно маркування та надання повної інформації про склад продукції в мене є скарга, що вона надрукована на флаконі незрозумілою мовою та шрифтом, унеможливлюючим її прочитання взагалі.

Вивчаючи свої права, як споживача я дізналась, що користування шрифтом кегля 6 яким було написано договір на річне обслуговування в спа-салоні, який потім виявився кредитним договором заборонено законом, також заява на видачу кредиту від мого імені під час її підписання була лише заявою на безкоштовну спа-процедуру, як вони мені озвучили і яка також була надрукована шрифтом кеглем 6 і потім виявилась заявою на видачу кредиту.  Перед підписанням кредитної угоди необхідно було в обов’язковому порядку надати мені в письмовому вигляді інформацію стосовно мети надання кредиту, його умов, хто мені його надає, цінової політики та інші дуже важливі речі, при чому ця письмова інформація мала бути оформлена шрифтом кегля не менше 12, щоб не утрудняти її прочитання і щоб я могла розуміти, що відбувається і робити свідомий вибір.

Користуючись  моїм  незнанням закону, неможливістю прочитання наданої мені інформації, та  озвучивши мені зовсім інші умови під час підписання договору підставні працівники банку  “Еврокосметикс” вчинили проти мене злочин. Тому що моя довірливість може бути розцінена як глупість, що я і сама тепер розумію, але я фізична особа, я можу не знати закон, можу не розуміти його повністю, можу не мати специфічних знань стосовно того, як саме мала відбуватись процедура оформлення договору, АЛЕ працівники банку ЗОБОВ’ЯЗАНІ знати закон, вони являються ЮРИДИЧНИМИ ОСОБАМИ, вони ЗОБОВ’ЯЗАНІ його дотримуватись, і умисне введення мене в оману стосовно предмета договору, умов договору, цінової політики та іншої дуже важливої для мене інформації  може бути розцінено тільки, як умисний злочин, при чому організованого, добре спланованого і поставленого, як виявилось, на масовий конвеєр, організованого злочинного угрупування. Тому що в процесі пошуку справедливості та захисту своїх прав я дізналася, що аналогічні кредитні афери були проведені з нескінченою кількістю довірливих жінок, які виявились ошуканими і багато з них, в тому числі і я, отримали шкоду для свого здоров’я.

Крім того, пройшовши лікування від алергії, у мене продовжували утримуватись такі прояви, як сильний свербіж шкіри обличчя. Я звернулась повторно до лікаря дерматолога і виявила, що під час спа-процедури мене заразили на демодекоз, про що є запис лікаря, тому  що в спа салоні я не помітила ніяких необхідних заходів для відповідної обробки рук, інвентарю тощо. Я наполягаю, щоб була проведена перевірка співробітників спа-салону на предмет наявності в них відповідної медичної освіти, своєчасне проходження відповідних курсів підвищення кваліфікації, своєчасне проходженні відповідної медичної комісії про стан їхнього здоров’я, наявність в спа-салоні необхідних заходів для миття рук та інших  запобіжних заходів, покликаних унеможливлювати зараження демодекозом клієнтів. Також для домашнього догляду мені було продано апарат “Twinrey”, який має протипоказання для використання, такі як захворювання щитовидної залози, а також являється використанням фізіотерапевтичних процедур на дому, що заборонено. Мене ніхто не обстежив і  можливість безпечного використання цього апарату не підтвердив, вони навіть не попередили мене про можливі негативні наслідки використання цього апарату. З розмови з деякими колишніми працівниками спа салону “Єврокосметік”, які бояться називати своє ім’я та давати свідчення, я дізналась, що більшість співробітників спа салону не тільки не мають відповідної освіти, а не працевлаштовані там взагалі.

Після того, як юрист “Євроксометикс” салону запевнила суддю, що спа салон не обіцяв мені ніяких спа процедур, а лише продав косметику, як юрист сказала: Вона (це я) купила косметику і пішла!, я хочу знати, на яких підставах спа-салон займається виключно  реалізацією косметичних засобів, а тим більше торгівлею їх в кредит, тому що я ні з ким із прямих представників  ТМ “Дешелі” не спілкувалась.

Чому виданий мені товарний чек не відповідає вимогам закону, не містить в собі інформацію про ціну кожної окремої одиниці товару, написаний шрифтом, утруднюючим його прочитання і тому неможливо було прочитати, що в ньому не вказана послуга обслуговування протягом року в сап-салоні, яку я, власне, і купувала.

Також я прошу провести експертизу проданої мені продукції  на предмет її складу, та відповідності до надрукованих на етикетці даних, якщо взагалі можливе її прочитання, а також з’ясувати місце виготовлення косметичних засобів в Ізраїлі, перевірити процес транспортування і його відповідність до нормативних актів. Оскільки використання цієї косметики викликало в мене алергічну реакцію – я хочу впевнитись, що  продана саме мені косметика не є контрафактною продукцією, і хочу отримати підтвердження, що ввезення її з Ізраїлю в Україну відбувалось з дотриманням всіх митних процедур. І я прошу щоб перевірена була та продукція, яка була  продана саме мені, а не взагалі, якась косметика “Дешелі”.
Стосовно Альфа-банку, який подав на мене до суду про стягнення заборованності, виявилось, що в матеріалах справи, поданих до суду взагалі відсутній документ, який підтверджує те, що Альфа-банк перерахував кошти ТОВ “Єврокосметикс” на рахунок у “ОТП-банк”.

За збігом всіх обставин і розглядом всіх факторів в сукупності є очевидним існування ОРГАНІЗОВАННОЇ, добре спланованої злочинної групіровки, яка діє в межах України, тим більше, що “Альфа-банк” є банком країни агресора, яка веде проти України злочинну і підлу війну.

Прошу  провести відповідні перевірки ТОВ “Єврокосметік” та “Альфа-банк” та захистити мої права, як громадянина та споживача.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!