Всі скаргиДержавні органиКрадіжку банківських коштів не розслідують

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що справу з привласненням банківських коштів не розслідують.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“У СУ МВС Шевченківського району м. Києва перебуває кримінальне провадження, занесене до ЄРДР за № 12014100100005329 стосовно колишнього Першого заступника Голови Національного банку України Шаповалова А.В., працівника служби безпеки України Греся С.В. та начальника Головного управління НБУ по м. Києву і Київській області Степаненка А.І – державних службовців першої категорії, – які використовуючи свої службові становища діяли в інтересах директора ТОВ «Ліонебанк Україна» Павелка Романа Володимировича.

Відносно цього директора наразі завершено досудове розслідування у скоєнні ним кримінальних злочинів, nпередбачених ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 та ч. 2 ст. 364 КК України. Влаштувавши незаконно позапланову перевірку діяльності небанківської установи, якою було ТОВ «Ліонебанк Україна», вони покрили його злочинну діяльність в присвоєнні Павелком Р.В. грошових коштів громадян під вивіскою банківської установи. Службовці СБУ та НБУ покрили злочинну діяльність Павелка Р.В., здійснивши таким чином кримінальні правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 256 КК України.

Кримінальне провадження занесено до ЄРДР 26.05.2014 р. прокуратурою Шевченківського району м. Києва і згідно до КПК У мало бути направлено на підслідність згідно з вимогами ст. 216 КПК України (до початку діяльності державного бюро розслідування досудове розслідування мала здійснювати Генеральна прокуратура), але слідство було передано до СУ МВС Шевченківського району м. Києва. На численні звернення до прокуратур всіх рівнів і слідчих органів щодо підслідності та перебігу розгляду кримінального провадження надходять відповіді про те, що досудове розслідування триває, насправді ніякі слідчі дії не проводяться, до цього часу нікому не оголошено підозру та не пред’явлено звинувачення. Навпаки, справа передається з кабінета в кабінет з метою вигородити звинувачених до ГПУ (до початку діяльності державного бюро розслідування ст. 216)”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!