ІншеВсі скаргиДержавні органиКрадіжка гаманця у “Сільпо”

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Світлана. Жінка стверджує, що у неї вкрали гаманець в одному із супермаркетів мережі. Вона вимагає аби їй надали відео з камер спостереження, на якому видно крадіжку.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Скарга на працівника поліції слідчого Франківського відділу поліції м.Львова.

08.12.2015 о 13.52 год., в приміщенні супермаркету охорона допустила крадіжку мого гаманця, в якому знаходилися грошові кошти в сумі 3000 грн. Охоронець допустив злодійку в супермаркет. Мною було викликано поліцію та написано заяву про порушення кримінального провадження за зловживання службовим становищем охорони та халатне поводження ! Мені не надали медичну допомогу, оскільки я маю високий тиск.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Горілчані вироби з-під поли у Полтаві

Охорона згідно Конституції України мені не надала відео для перегляду, на якому видно крадіжку мого гаманця та злодійку. Прошу надати мені відео для перегляду, оскільки я проводжу ексклюзивний журналістський матеріал по мережі сільпо та буде висвітлено в газеті антикорупційний вісник та на телебаченні. Порушені у цьому супермаркеті сільпо мої права.

Слідчий не зробив жодної слідчої дії не допитані свідки охорона супермаркету не зроблено запит про надання відеоспостереження в супермаркет “Сільпо” не зроблено жодного доручення працівника поліції розшуку для встановлення особи. Кримінальне провадження явно кимось затягується. “

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!