ІншеВсі скаргиКорупція в дитбудинку

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, котра переконує у наявності корупції в одному із дитячих будинків. Жінка стверджує, що директор дитбудинку неодноразово викликалась до суду, але щоразу все сходило їй з рук.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Добрий День! В мене прохання до Вас, хоча це можливо не у вашій компитенції, але справа ця може бути резонансна. У Тернопільській обл. Борщівському р-н в селещі Мельниця-Подільська є дитячий будинок- інтернат. В ньому директорка займається страшенною корупцією та відмиванням грошей. Це легко довести, коли людина хоче потрапити туди на роботу мінімум 1000$ потрібно дати хабаря. Пенсію у дітей вона забирає собі і ділиться у своєму колі, розумних дітей, які там були і знали скільки пенсії вони мають отримувати вона звідти по вивозила. залишивши дітей які або не можуть говорити, або слабі на голову, щоб ніхто нічого не міг сказати. В кімнатах для дітей часом по 10 градусів зимою. На неї уже були скарги від працівників, які подавали в суд, але суд вона завжди вигравала, а пізніше працівники були звільнені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мешканці села вимагають позбавлення батьків прав на дітей

Колись навіть у Верховні Раді говорили про директорку, але у неї сильна криша і можливо навіть у Києві. Можна просто підіслати людину, яка хоче влаштуватись на роботу, вона захоче, хабаря і тоді можна її легко зловити, або зробити якусь перевірку від СБУ. Там страшне коїться.

Я працюю в Тернополі, там працює моя мама і багато знайомих, повірте, вони мають що розповісти, один із робочих судиться з директоркою уже багато років, результату 0. Це дуже резонансна справа і я прошу вашої допомоги, або скажіть хоча б куди звернутися. Пишу Вам, бо Вам довіряю. Зробіть щось, адже там діти хворі дуже сильно страждають і не має на це управи. ДЯКУЮ.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!