Всі скаргиДержавні органиКорупція у Вінницкій ДСНС

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, який стверджує, що у Вінниці є керівники ДСНС на яких варто звернути увагу.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів: Дев’ятий Сергій, М. Вінниця,

Після матеріалів на голову ДСНС України С. Бочковського та його заступника В. Стоєцького, а особливо після їхнього арешту 25 березня я звернувся на Урядову гарячу лінію кабінету міністрів 0800-507-309 з приводу злочинних та корупційних дій начальника ГУ ДСНС України в Вінницькій області полковника сл. ЦЗ Шевчука Р.Б. але, на мою думку, компетентні органи, на жаль, не хочуть та мабуть і бояться «розкручувати» ці факти.

Прошу Вашої допомоги та підтримки у вирішенні питання та встановленні справедливості щодо отримання мною житла,  а саме неодноразове невиконання рішень судів всіх інстанцій, в тому числі і рішення Європейського суду з прав людини житловою комісією ГУ ДСНС України в Вінницькій області протягом більше десяти років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Одеські підприємці чхали на права споживача

Голова житлової комісії ГУ ДСНС України в Вінницькій області – перший заступник начальника управління Андрущенко О.О. та секретар цієї ж комісії Симотюк В.В.

Всі мої попередні звернення до ГУ ДСНС України в Вінницькій області на протязі багатьох років продовжують ігнорувати та займаються формальними відписками.

Про даний факт я особисто неодноразово сповіщав операторів «Урядової гарячої лінії», де реєструвалися мої звернення та прохання терміново направити комісію для перевірки діяльності житлової комісії ГУ ДСНС України в Вінницькій області, а також повідомлення про факти злочинних дій ГУ ДСНС України в Вінницькій області особисто Міністрів МНС України на той час Шандру В.В., та Балогу В.І. а також прохання сповістити Генеральну Прокуратуру України про ознаки злочинних дій керівництва ГУ ДСНС України в Вінницькій області (передбачених ст. 364 КК України).

На теперішній час житла я так і не отримав. Представники ГУ ДСНС України в Вінницькій області не приймають жодних заходів щодо виконання вищезазначених рішень, а весь час вишукують нові шляхи самоусунення від їх виконання.

Але керівник ГУ ДСНС України в Вінницькій області полковник сл. ЦЗ Шевчук Р.Б. на незаконних підставах (підробка документів) в 2013 році отримав житло в м. Вінниці, не здавши житло за попереднім місцем проходження служби в м. Балаклеї Харківської області, а на даний час безпосередньо займається будівництвом «дачного будиночка» в с. Бохоники Вінницького району Вінницької області, який складається із двох ділянок землі, використовуючи техніку, паливно-мастильні матеріали та особовий склад працівників підрозділів ГУ ДСНС України в Вінницькій області.

Безпосередньо керує роботами на будівництві підполковник сл. ЦЗ ГУ ДСНС України в Вінницькій області В. Педосенко, а земельні ділянки в с. Бохоники оформлені на його тещу Левандовську.

Про ці факти всі все знають, але бояться Шевчука Р.Б., який до речі відсторонений від виконання своїх посадових обов’язків, але на робочому місті з’являється щоденно так і продовжуючи «підпільно» керувати, знищувати підтверджуючі документи своїх злочинних дій та «замітаючи» сліди корупції.

Сподіваюсь на Вашу підтримку, порозуміння та встановлення справедливості.

Вважаю, що нарешті Ваша передача доведе справу до завершального кінця.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК