ІншеВсі скаргиГоловне«Корупція та свавілля»: прикордонники змусили українця купити зайвий поліс

На українсько-польському кордоні українця змусили придбати ще один поліс, крім того, який він раніше купив у Польщі. Історію розповіла його дружина. Вона запевняє, що раніше чоловік їздив з таким же документом і не мав жодних проблем.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня! Мене звуть Ліна, я звертаюсь від імені мого чоловіка, який переїздив через українсько- польський кордон. Він працює в Польщі 3 роки і ніколи не мав таких проблем, як цього разу. За тиждень до того він купив на території Польщі поліс “Зелена Карта”, щоб мати змогу перетнути кордон і потім туди повернутися! Для нашої сім’ї так вигідно, адже купувати поліс на рік просто немає можливості.

Проте на українському кордоні його змусили купувати ще один поліс, обґрунтувавше це тим, що його поліс не підходить, треба купувати “Зелену карту” в Україні!!! Вибачте за різкість, але це повна маячня!!!

Поліс “Зелена Карта” – це і є вид страхуванням для виїзду за кордон. На території України страхування називається ОСЦПВ (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності). Яка різниця де його
купили??? Корупція та “безпредел” людей, що мають повноваження та владу!!!! – це можна назвати лише так.

Маю сильну надію, що це так просто не минеться тим, хто цим процесом керує!!!” – написала пані Ліна до “Електронної книги скарг України”.

Контакти для журналістів є.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!