ІншеВсі скаргиГоловнеКорумпований харківський суддя та викрадення поліцією працівника підприємства В. О. Малишева

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Микола, він стверджує, що його роботодавець – директор харківського  ім. В.О. Малишева продовжує здійснювати моральний та фізичний тиск за рахунок корумпованих працівників поліції. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Доброго дня! Мене звати Микола, живу в місті Харкові. Працюю на заводі ім. В. О. Малишева. У 2016 році мій роботодавець незаконно звільнив мене за те, що я сповістив відповідні органи про низку трудових правопорушень  на підприємстві.

Роботодавець зобов’язався усунути недоліки. Натомість через деякий час “натравив” на мене корумповану поліцію. 24 червня, 30 червня та 1 липня охорона заводу декілька разів блокувала мені вхід на роботу, внаслідок чого я отримав тілесні ушкодження, не дивлячись на той факт, що я був діючим працівником.

11 липня 2017 року я був вдруге звільнений роботодавцем (при свідках). Пізніше він сповістив поліцію про начебто мої незаконні дії на підприємстві.

Після цього я подав до суду.  Суддя  частково задовольнив мої вимоги –  я був поновлений на роботі з 17.11. 2017 р. Але ще протягом двох тижнів мене охорона не пускала на територію підприємства. Відділ кадрів запевняв мене, що я часто відсутній на робочом місці, не дивлячись на те, що я кожного дня приходив, але не міг пройти “вдало” через пункт охорони.

Працівники керівного складу охорони почали  погрожувати мені та повторно блокували вхід 7.12. 2017р, часто переслідували  та залякували.
Внаслідок неправдивих показань, які надав директор заводу (стверджував, що я вчинив три хуліганства), 23 січня 2018р мене намагалися заарештувати працівники поліції, відділок якої знаходиться за адресою вул. Пушкінська, 54. Сусіди побачили та вчинили скандал. Наразі на мене постійно здійснюється психологічний тиск з боку корумпованого судді та полісменів м. Харкова.

Написав декілка скарг в ЗБУ та в прокуратуру. ЗБУ дійшла до висновку, що дії посадових осіб роботодавця можна кваліфікувати, як злочин за ст. 364, 366 КК України  та направила заяву до ГУНП в Харківській області. Заява залишилася без уваги – посадовці роботодавця пов’язані з ГУНП в Харківській області,” – написав наш читач Микола.

 

https://www.youtube.com/watch?v=IRyE1XpEoeI&t=103s

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!