Всі скаргиДержавні органиКорумповані суди затягують справу вже 12 років

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Олександр, він переконує, що в нього фактично відібрали редукторні пари, а тепер суд не розглядає кримінальну справу через хабарі.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

Я приватний підприємець. Влітку 2004 р. я вирішив продати належні мені редукторні пари (елементи шахтного обладнання) вартістю 1500 000грн. Я дав оголошення в місцеву газету, і через декілька днів мені зателефонував молодий чоловік і сказав, що він має намір купити в мене ці редукторні пари. Він приїхав до мене на склад в Тернівський район міста Кривого Рогу, оглянув редукторні пари, документи на них, і ми домовилися, що 24.08.2004 р. я привезу редукторні пари на склад техбази в Саксаганський район м. Кривого Рогу. Там він розрахується зі мною.

Я орендував вантажний автомобіль, погрузив туди пари. Покупець приїхав знову на склад, тепер вже у супроводі іншого молодого чоловіка. Вони вдвох оглянули редукторні пари, документи на них і сказали, що вони будуть супроводжувати вантаж до складу, вони їхали спереду, а ми за ними, щойно ми вїхали на територію Саксаганського району, вони зупинили нас і показали посвідчення працівників ОБЕЗ Саксаганського РВ міста Кривого Рогу. Їхні прізвища – Гапоненко та Федосеенко, вони наказали нам їхати до Саксаганського РВ. Там вони завели мене до кабінету свого начальника Ляшенка В.Е., який на той час був начальником відділу ОБЕЗ. Я став пояснювати йому законність володіння і перевезення пар, але це його не цікавило. Він сказав, що у нього великий досвід торгівлі шахтним обладнанням і відповідні зв’язки у цій сфері, а тому редукторні пари він продасть сам, а грошима поділиться зі мною.

Його нахабство ошелешило мене, я розгубився і погодився, але вже через декілька днів я зрозумів, що маю справу з мафіозі, і став збирати інформацію про Ляшенко. З цієї інформації мені стало відомо, що розраховувати на те, що Ляшенко чесно поділиться зі мною, у мене немає ніяких шансів. Я став скаржитися у всі інстанції, вимагаючи повернути мені редукторні пари.

На початку 2005 р. я дізнався, що Ляшенко продав редукторні пари, і після цього я подав заяву до прокуратури Саксаганського району з вимогою порушити кримінальну справу стосовно Ляшенко і його посібників. Більше року я не міг від слідчого прокуратури Гриши С.Н. отримати навіть відповідь про прийняте рішення. Гриша поводив себе нахабно, ображав мене, принижував мою людську гідність, він відверто сміявся з моїх спроб добитися законного рішення по цій справі.

Я змушений був звернутися до суду з вимогою змусити Гришу надати мені постанову по справі. Суд змусив Гришу надати мені постанову про відмову в порушенні кримінальної справи, яку я негайно оскаржив, суд зобов’язав порушити кримінальну справу, оскільки склад тяжкого злочину в діях Ляшенко і його спільників був цілком очевидним. З того часу почалася моя гра в пінг-понг із прокуратурою Саксаганського району.

У середньому до року кримінальна справа лежала на підвіконні в кабінеті Гриши, потім Гриша переписував стару постанову про закриття кримінальної справи, я її оскаржував до суду, суд скасував постанову, і Гриша був змушений поновити «слідство». Тричі прокуратура Дніпропетровської області скасовувала його постанови, але хабарі, які развозив Ляшенко, були більш переконливими, ніж ті аргументи, які я викладав у скаргах або які були наведені у постановах суду. Потім Гриша пішов на підвищення в прокуратуру області, бо там, мабуть, гідно оцінили його нахабство і безпринципність, а справа була передана слідчому тієї ж прокуратури Охримовичу, який поводив себе зі мною просто по-хамськи.

Більше десяти разів суд за ці роки скасовував блюзнірські постанови Гриши і Охримовича, і кожного разу ті навіть не намагалися щось розслідувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Київський будинок ніяк не дочекається гарячої води»

У березні 2009 р. Ляшенко, зрозумівши, що я не залишу його у спокої, на якійсь із шахт добув схоже обладнання, яке вже відпрацювало свій термін, і помістив його на склад фірми, яка належить йому. Він запропонував мені забрати їх, стверджуючи, що це саме ті редукторні пари, які він відібрав у мене. Я залучив двох спеціалістів, які мають досвід роботи з аналогічним обладнанням, вони оглянули ці редукторні пари і заявили, що це просто металобрухт.

Три роки тому я заявив клопотання про проведення інженерно-технічної експертизи, яка мала відповісти на запитання, чи це обладнання нове чи відпрацьоване. З того часу слідчі (тепер вже прокуратури області) роблять прямо-таки циркові кульбіти, щоб не призначати таку експертизу, вони добре розуміють, який буде висновок експертизи і що по отриманні цього висновку вони будуть просто зобов’язані надягти кайданки на руки мафіозі Ляшенка. І знову ці слідчі переписують старі постанови про закриття кримінальної справи, я їх оскаржую, переписуючи мої старі скарги, суд скасовує ці постанови, знову ж таки переписуючи свої старі постанови. Після цього черговий слідчий кладе кримінальну справу на підвіконня, а через півроку здуває з неї пилюку, і все повторюється спочатку.

Найцікавіше те, що в той період, коли кримінальна справа стосовно Ляшенка була відкрита, його призначили першим заступником начальника Криворізького міського управління ГУМВС України в Дніпропетровській області, і в цей же час йому було присвоєне звання підполковника міліції. Пояснення цьому просте: тотальна корумпованість не тільки прокуратури (яка вже давно перетворилася на мафіозну структуру), а і верхівки МВС, адже ті чиновники, які підвищували Ляшенка, не могли не знати про існування відкритої кримінальної справи.

Таким чином, от вже дванадцятий рік я не можу не тільки добитися покарання для знахабнілих злочинців, але і відшкодувати вартість відібраного у мене майна.

У кінці квітня я отримав копію листа № 04-19/12-2579 від 26.05.2015 р., згідно з яким моя скарга була переадресована Генеральному прокурору Шокіну В.М. з вимогою повідомити мене про результати розгляду моєї скарги та ґрунтовно проінформувати комітет про результати перевірки моєї скарги. Ніякої відповіді з прокуратури я так і не отримав”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК