Всі скаргиКонтролер столичної електрички налагодив бізнес на жетонах

Лист від читача: як контролери переводять в готівку жетони в міській електричці

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, жінка переконує, що протягом року вона ледь не кожного дня бачить, як контролер обманює пасажирів.

Вона вирішила все ж таки зробити зауваження цьому контролеру, але у відповідь почула тільки образи. Також читач описав схему, за якою, контролер може заробляти від 100 і до 1000 гривень на день.

“Схема, по которой работает контролер, такая: контролер со стороны перрона становится в середину турникета (ушки в турникете не закрываются/не срабатывают при его прохождении), пассажир не может получить билет из турникета, т.к. турникет в ступоре.

Пассажир отдает жетон контролеру в руки и проходит. Контролер отдает жетон кассиру.”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “6+ секретів від колишнього працівника McDonald’s

Відбувається це на станції міської електрички Лівобережна в (бік “Петрівки”) “На моё замечание отойти от турникета, мне в грубой форме начали рассказывать кто я такая, что открываю рот.

После 5 оскорбительных разъяснений кто я есть еще пригрозили физической расправой (здесь я уже не выдержала, ответила в такой же форме, т.к. далеко не из робкого десятка), часть этой перепалки слышал машинист вышедший из 1-го вагона прибывшей электрички.”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В Донецьку почалася війна пасажирів з контролерами

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!