ІншеВсі скаргиКомуніст із Молдови готує провокації на Вінничині

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Наталія, котра переконує, що на Вінничині  проживає комуніст-утікач із Молдови та прекрасно себе почуває, витрачаючи крадені кошти.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“У місті Бельці з 1999 року по 2015 царювало правління комуністів, які добре обжилися як у молдавському місті Бельці, так і добре налагодили бізнес і обжилися у Вінниці, а також склеїли свої міцні комуністичні клани, у які допуск мають лише вибрані.

Так, колишній Голова міста Бельці, Панчук Василь Тарасович ( сьогодні це депутат Уряду Республіки Молдова від фракції комуністів) є засновником і співвласником Вінницького спирту-заводу разом з колишнім депутатом від партії регіонів Григорієм Калетником. Через час комуністична банда у Вінниці розрослася, туди завозилися не тільки крадені та незаконно списані з Молдови встаткування і майно, але і йшло уливання грошей на розвиток комуністичної інфраструктури, як відступного шляху з Молдови для цих комуністів. Заручившись підтримкою депутата партії регіонів Калетник Г. , молдавські комуністи стали облаштовуватися та превільно себе почувати на українській землі. Так на територію міста Вінниця переселився один із найактивніших комуністів Молдови , Андрій Чорний, котрий на сьогоднішній день проживає на території міста Вінниця і який втік після того як нове керівництво міста Бельці (Молдова) , разом з дійсним народним обранцем Ренато Усатим, розкрило цілий ряд злочинів і відмивання грошей цією людиною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Власниця магазину переїхала чоловіка насмерть

Хотілося б також відзначити, що Андрій Чорний є дуже близьким другом Сергія Аксьонова, який окупував Крим і якому він допомагав у цій справі, адже сам Сергій Аксьонов родом з Молдови, з міста Бельці (Молдова), де його батько Аксьонов Валерій Миколайович тривалий час проробив заступником голови міста, а потім очолював Російську Громаду міста. Після Помаранчової Революції в Україні у 2004 році, Сергій Аксьонов, з 2005-2007 рік ховався у Андрія Чорного у Бельцях ( Молдова) і навіть свій автомобіль ховав у гаражі Ради міста під пильним доглядом Андрія Чорного, тому що був оголошений у міжнародний розшук Україною.

Сам Андрій Чорний, давно є членом комуністичної партії Молдови, завжди був при керуючих посадах, як у господарські так і у партійних структурах, завжди був радником від партії комуністів у муніципальній Раді Бельців (Молдова).

На сьогоднішній день, він прекрасно влаштувався на просторах Нашої України, у місті Вінниця, живе припиваючи на крадених грошах, які украв у бідних молдаванів, обікрав їх своїми шахрайськими махінаціями до нитки, прекрасно веде свій маленький бізнес на території України, а також спільно ще з декількома комуністами придбав цементний завод на території міста Казань ( Росія), а також формує свою комуністичну коаліцію на території Вінниці, втягуючи туди усе більше і більше людей, як колишніх членів партії регіонів, так і прихильників і друзів Сергія Аксьонова.

Шановна редакція, цей факт мене і багатьох моїх близьких і знайомих дуже турбує, адже, коли наша Країна перебуває в стадії війни, коли наші молоді хлопці гинуть захищаючи нашу України, у самому центрі країни комуністи зміцнюють свої ряди і готують провокації.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!