Всі скаргиЖКГКомунальники із Горішніх Плавней не реагують на звернення громадян

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, яка скаржиться на те, що звернувшись до праціваників ЖЕКу з інформацією про те, що її квартиру підтоплює з даху – ті не зреагували професійно, зазначили, що у них багато заявок. Але ж ця заявка і є аварійною, і мали б до неї одразу приїхати, переконана Надія.  

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“29.01.2019 о 23:35 за адресою Полтавська область, м. Горішні Плавні, проспект героїв Дніпра 43, кв. 28. Я, Шило Надія Анатоліївна, жителька п’ятого поверху, п’ятиповерхового будинку, побачила як по стелі та стінах дитячої кімнати стікає вода, я одразу підставила посуд, для того, щоб вода потрапляла саме в посуд, але це було марно, так як вода знаходилася в стіні та стікала по шпалерам кімнати, зі сторони вікна в обох кутах мокрі стіни та стеля.

О 23:43 зателефонувала в “Комунальне житлово-експлутаційне підприємство N 3 (39800 Полтавська область, м. Горішні Плавні, вул. Конституції, 26, (097)8573346, та повідомила про ситуацію, на що відповіли, що допомагти ні чим не можуть, так як майстри працюють з 8:00 ранку та до 17:00 вечора, я знову запитала, що роботи, затопило мою квартиру, та топить сусідів знизу, на що відповідь заявка прийнята, можливо до вас завтра прийдуть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В КРЕМЕНЧУЗІ НІХТО ІЗ ЧИНОВНИКІВ НЕ МОЖЕ ПОРЕМОНТУВАТИ ДАХ ЖИТЕЛЯМ

Ніч не спавши, почула як сусід знизу дзвонить у двері всім сусідам 5-го поверху, так як його квартиру затопило. Відчинив двері, я все розповіла, що увечері на мої прохання про допомогу не відреагували.

Вже зранку було зроблено повторно звернення до підприємства, на що відповідь: “у нас много заявок”.

Мій сусід пішов до комунального підприємства та запитав, чому ввечері, коли затоплювало два поверхи, ніхто не відреагував? На що, знову відповіли чекайте. Після ще декількох дзвінків, мені повідомили, що робітники підприємства були на даху, та відкинули сніг, після чого я запитала чи вжили заходів, щодо припинення протікання у випадку дощу чи снігу, на що відповідь: нічим допомогти вам не можемо аж поки не буде тепло та сухо, я кажу це може тривати місяцями, на що мені відповіли: крєпітєсь! Прошу вас провести перевірку по даному факту!”, – написала вона.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!