Всі скаргиФінансиКомпанія звільнила хвору за «прогул»

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Яна, вона переконує, що в компанії вирішили її позбутися, звільнивши нібито за прогул, і тепер вона не може влаштуватися на роботу.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день! Хочу поскаржитися на агентство, яке закреслило моє подальше майбутнє!

Отже, все почалося з того, що я вирішила піти на роботу до боргової агенції у м. Києві. Приїхала на співбесіду – мені все дуже сподобалося: гарний і комфортний офіс, усміхнені працівники, офіційна заробітна плата. Але потім все це перетворилося на кошмар! Робота стала нестерпною настільки, що я почала ковтати валер’яну і вдень, і вночі.

Отже, спочатку я проходила навчання типу «як потрібно чемно спілкуватися із боржниками». По закінченні навчання я пішла вже працювати до групи (було багато різних груп різних напрямів). У перший день мене познайомили з керівником. На перший погляд він здався порядною і чемною людиною. У перший мій робочий день виявилося, що я маю телефонувати громадянам Росії стосовно їхніх заборгованостей перед Російськими банками, представлятися «Национальной службой взыскания» і казати, що ми телефонуємо із Москви. Але телефонувати не тільки самим боржникам, а й їхнім друзям, колегам, родичам і просто знайомим (не знаю, яким чином знаходяться всі ці номери). Нас запевняли, що все це нормально і в рамках закону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Підприємця зумисне пізно повідомляють про борг»

З часом керівник почав тиснути на мене, нібито я «не так» спілкуюся з цими людьми. Потім, прислухавшись до ішних працівників, я зрозуміла: це просто погрози! Причому серйозні. Згодом керівник почав не відпускати мене вчасно додому, тиснути, що я тягну групу у прірву, і т.д.. Отже, я вирішила звільнитися… сказала про це керівнику, він ніяк не відреагував, а потім взагалі мене уникав! Через деякий час він, не попередивши нікого з групи, пішов у відпустку.

Я захворіла дуже сильно і підійшла до керівника колл-центру, розказала йому про цю ситуацію. він запевнив мене, що я можу бути вільна, перехворіти і прийти по трудову та одночасно написати заяву заднім числом. Перехворівши, я прийшла по трудовою, але мені сказали, що керівник ще у відпустці і без нього трудову я не отримаю. Прийшла ще пізніше – виявилося, що мене звільнили за прогул… Я була шокована. І теперь знайти роботу в мене не виходить уже 2 місяці. Ніхто не вірить тому, що це все відбулося не тому, що я поганий працівник”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК