Всі скаргиТовари та послугиКомпанія вимагає гроші за ремонт за гарантією

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Ярослава. Жінка переконує, що відремонтована майстор пральна машина зламалась раніше, ніж закінчився строк гарантії, але ремонтувати її знову майстер не збирається. Більше того, компанія прость її про додаткову оплату за повторний ремонт.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“В кінці жовтня в мене зломалася пральна машина. Майстер з ремонту побутової техніки “Вош сервіс” зробив діагностику і виявив, що вийшов з ладу комплект електроніки. Я погодилася на ремонт. 9 листопада, ним було встановлено відремонтований комплект електороніки (квитанція № 088354), сплачено мною 1200 гривень і отримана гарантія на три місяці. Але вже через тиждень пральна машина знову зламалася.

Майстер згодився її зробити по гарантії, але потім зник, на мої багаторазові зверненя в сервіс обіцяв зявитися, назначав декілька разів зустріч і знову зникав. Весь цей час я знаходилася без пральної машини. Майстер обіцяв приїхати 13 грудня. Він так і не приїхав і навіть не передзвонив. Зачекавши 5 днів, я знову передзвонила в сервіс і майстру, на що мені було обіцяно що майстер приїде 17 грудня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловік звинувачує сусідів у вбивстві

17 грудня знов майстер не приїхав зсилаючись, що він в пробці. 19 грудня мені подзвонив якийсь чоловік, який відмовився назвати своє прізвище, імя по-батькові і посаду, сказав, що він директор, що комплект електорніки залититий, з моєї вини рідиною, і обслуговувати мене вони не будуть. При цьому запропонувавши її відремонтувати за 500 грн. На мої слова, що майстер не називав таких сум і в мене гарантія, видана ними на три місяці, цей чоловік сказав мені – або 500 грн. або вони віддадуть зіпсутий комплект електороніки.

Ніяких таких домовленостей з майстером в мене не було, більш того., тиждень назад він обіцяв приїхати і встановити вже відремонтований комплект. Прошу Вашої допомоги , м. Київ, власник сервісу ФОП Білоусова О.О. код ЄДРПОУ 3191120984. Є фотографія гарантії. Дякую.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!