ІншеВсі скаргиФінансиКомпанія півроку не виплачує зарплатню через війну

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав Віталій. Чоловік переконує, що компанія не виплачує йому та дружині зарплатню ще з жовтня місяця. Люди, які здавали їм молоко для виробництва обурені та погрожують родині.

Ось його лист:

Контакти для журналістів:

“Звісно ми хочемо миру і щоб Савченко повернулась до дому, але що робити людям, які з жовтня 2015 не отримють заробітної плати? ТОВ “ГАДЯЧ СИР”, який славиться своєю продукцією, яка в свій час надходила до РФ. Багато людей, які здавали молоко, вже рік неможуть забрати гроші. Звертались і до прокуратури, писали дипутатам. Ніякої допомоги після того, як пройшли вибори, зовсім ніякой реакції. Багато робітників пішли (є такі, що звільнилися ще в грудні, вони також не отримали розрахункові ).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Затягування судового процесу

Я учасник бойових дій,  не прошу чогось неможливого, просто хочу, щоб розрахувались зі мною (працював водієм), щоб віддали гроші людям і дружина могла спокійно піти отримавши заробітню плату, щоб люди не кляли (вона збирала те саме молоко по людях) тепер вони телефонують і погрожують побити вікна чи винести щось з будинку. Просимо допомоги в такий спосіб, бо нема сили перпіти безгрошів’я. З банку телефонують, уже пішли великі просрочки. Може і нам розпочати голодувати, щоб на наше “горе” звернули увагу і поставились як до людей, а не як до скотини. Хароший хазяїн скотину не ображатиме так.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК