ІншеВсі скаргиЖКГКолишній депутат незаконно зводить високоповерхівку

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що колишній депутат зводить 5-під’їздний високоповерховий будинок без згоди на те жильців сусідніх будинків. 

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день… Турбує Вас мешканець із Вінниці… Буду дуже вдячний, якщо Ви будете мати змогу приїхати і зняти сюжет та показати його всій Україні про те, як проводиться забудова з усіма порушеннями санітарних норм.

Мешканці будинку 76-а по вул. Пирогова зверталися і в Вінницький Горисполком, і на гарячу лінію в Київ зі скаргами, та кого хвилюють скарги інвалідів по зору. Ніякої реакції немає, ніяких листів, відповідей.

Більше місяця тому була зустріч із забудовником, на якій були присутні та зареєстровані 72 мешканці. На ній було порушене питання, чи ми не проти побудови біля буд. 76-а та 78-а по вул. Пирогова трьохпід’їздного будинку (по 12 поверхів). Із 72-х зареєстрованих мешканців дали згоду на забудову тільки 15, а всі інші були проти. У кінцевому результі наша міська влада дала згоду на забудову цього будинку (яке кому діло, якщо забудовою керує колишній депутат Тритяк за згодою Вінницької влади – ГРОШІ понад усе).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Винуватця ДТП покриває міліція»

 

Потім виявилось інше. Вже не трьохпід’їздний мають будувати, а п’ятипід’їздний (по 12 поверхів). Де вони мають його втулити, я не знаю. І почалось.

Відступили по 2 метра від будинків 76-а та 78-а і обгородили територію. Ще й на додачу обгородили нашу прибудинкову територію, яка була нам виділена для дитячого майданчику, бо їм, як виявилося, немає де складати свої будматеріали… Забудова проводиться дуже близько до наших будинків та ще й буде вище за них.

Ми сварилися, що ця забудова дуже близько до нас і що вдень не буде попадати сонце, доведеться вдень вмикаати світло, стіни будуть сиріти. На що було сказано: Навіщо інвалідам по зору світло?!

У будинку по вул. Пирогова 76-а проживає більше половини людей з вадами зору, а 20 процентів взагалі незрячі, і вони постраждають більше, ніж мешканці будинку 78-а. Вони не в змозі зупинити це свавілля.

На нас гаряча лінія Києва і Вінницький Горісполком не звертає уваги, кому потрібні ці інваліди по зору зі своїми скаргами. Буду дуже вдячний якщо ви покажете це свавілля по телебаченню, щоб вся Україна знала, які скоти при владі, ще гірші, ніж були…”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!