Всі скаргиДержавні органиКолишній чоловік 7 років тягає жінку по корумпованих судах

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Людмила, вона переконує, що 7 років намагається захистити свої права у корумпованому суді.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Мене звати Людмила. Я опинилась у дуже складній життєвій ситуації і дуже потребую Вашої допомоги. Вже 7 років я самотужки борюсь із корупційною системою.

У 2009 році, після розлучення, в Тисменицькому районному суді Івано-Франківської області почався суд із розподілу майна.

Колишній чоловік – бізнесмен, при колишній владі мав численні корупційні зв’язки. Він має велику кількість грошей. Заявив, що має достатню кількість, щоб отримати рішення, які його задовільняють. У результаті суддя робив все, щоб якомога менше майна мені присудити.

У 2012 році Тисменицький районний суд виніс рішення.

Рішення було прийнято з численними порушеннями процесуального і матеріального права(Є аналіз цього процесу і допущених в ньому порушень, який я додавала до касаційної скарги). Я подала апеляційну скаргу, але апеляційний суд діяв упереджено і виніс в 2013 році знову ж таки неправомірне рішення. Касаційна інстанція залишила його в силі. Вочевидь, товщина гаманця мого чоловіка переважила над законом.

У результаті чого мені прийшлося сплатити колишньому чоловіку біля 30000 доларів, хоча згідно проведеного аналізу він мав би мені заплатити біля 100000 доларів.

Мене просто іменем України обікрали на користь колишнього чоловіка.

Але на цьому колишній чоловік не зупинився. Його не влаштовувало те, що мені присудили половину будинку.

Тому в 2013 році він подає ще 2 абсолютно безпідставні і незаконні позови проти мене. Суд не мав би їх прийняти і розглядати. Але оскільки це знову ж той же Тисменицький районний суд, «де все схвачено і за все заплачено»…

У результаті вже роки мене тягають тепер по цих 2 судах. Була прийнята вже велика кількість незаконних ухвал, які я постійно оскаржую в Апеляційному суді Івано-Франківської області. Але і там все «схвачено», тому практично нічого не задовільняють.

Крім того, в вересні 2013 року реєстраційна служба того Тисменицького районного управління юстиції, привласнивши функції суду, на догоду колишньому чоловіку реєструє за колишнім чоловіком 54/100 від будинку, чого не було у рішенні суду; реєстрація не відповідає рішенню. Чим знову ж мене обкрадають.

Мені прийшлось оскаржувати цю реєстрацію в адміністративному суді. Івано-Франківський окружний суд приймає незаконне рішення. Аж через 2 роки – у червні. 2015 року Львівський апеляційний адміністративний суд визнає цю реєстрацію протиправною і скасовує її.

Але колишній чоловік не зупиняється. Подає касаційну скаргу і він, і реєстраційна служба. У Вищому адміністративному суді ще не було розгляду справи, але вже суддя Чалий С.Я. проводить протизаконні дії, з приводу яких я звернулась зі скаргою в Генеральну прокуратуру і Вищу Раду юстиції. Протизаконні дії судді наштовхують на думку про корупційний характер їхнього походження.

Тим більше, адвокат колишнього чоловіка заявила спільним знайомим, що вони домовились у Вищому адміністративному суду про протизаконне рішення.

Якщо Вищий адміністративний суд прийме незаконне рішення, це буде означати моє знищення, оскільки 2 суди, які відбуваються в Тисьменицькому районному суді Івано-Франківської області, тільки і чекають на це незаконне рішення, щоб прийняти свої протизаконні рішення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Суд не враховує факт фальсифікації документів»

Крім судів, за цей час колишній чоловік організував проти мене справжню травлю в таких організаціях:

 • Сільська рада. Голова сільської ради підписує незаконні документи, які сприяють незаконному оформленню землі колишньому чоловіку. На мої різноманітні заяви я отримую негативні відповіді.
 • Івано-Франківське УЕГГ. Незаконно перезаключили мій договір на колишнього чоловіка. На догоду йому внесли зміни в мій проект газопостачання і знайшли причину, щоб відключити перший поверх будинку, де я проживаю, від газопостачання. Хоча власником будинку є я. Численні мої скарги і звернення всюди нічого не принесли. Я зимувала в неопалюваному будинку, без гарячої води. Хворіла, лежала в лікарнях. Колишній чоловік незаконно, без погодження зі мною, переобладнав систему газопостачання. І на цей опалювальний сезон я залишаюсь без опалення. На вимогу Івано-Франківського УЕГГ я зробила зміни, які були внесені по заяві колишнього чоловіка в мій робочий проект, але колишній чоловік зруйнував все це, і тепер мені відмовляють в підключенні газопостачання.
 • БТІ. Я не можу добитись інвентаризації будинковолодіння, оскільки колишній чоловік перешкоджає цьому. Працівник БТІ прийшов, щоб провести технічну інвентаризацію, але колишній чоловік вигнав працівника, а на мою заяву про цей факт мені в БТІ дають відповідь, що це я не допустила працівника до всіх приміщень.
 • Міліція Тисменицького РВ УМВС. Не захищає мої права, а діє на догоду колишньому чоловіку. Навпаки, всупивши у зговір, дільничий, перевищуючи службові повноваження, без ухвали суду чи виконавчої служби самочинно разом із колишнім чоловіком та директором охоронної фірми за моєї відсутності висверлили замок у вікні і проникли в гаражне приміщення. Участковий фальсифікує документи. На мої численні заяви міліція ніяк не реагує.

Колишній чоловік :

 1. виганяє моїх орендарів, щоб я не мала засобів для існування;
 2. перекриває воду, газ;
 3. зруйнував стіну, яку я змушена була встановлювати для відновлення газопостачання;
 4. замурував мені вихід з першого поверху в гараж;
 5. зробив надбудови над першим поверхом і збоку нього, через що на 1 поверсі пішли великі тріщини по стінах (усе це без всяких погоджень з відповідними органами);
 6. постійно робить самоправні, хуліганські дії стосовно мене, щоб створити неможливі умови для проживання в будинку і змусити мене відмовитись від мого майна.
 • Виконавча служба Тисменицького управління юстиції. Тисменицький районний суд прийняв незаконну ухвалу про те, що я не маю права здавати належне мені майно в оренду. Ухвала була винесена тим же Тисменицьким районним судом. Чим було порушене моє конституційне право на заняття підприємницькою діяльністю. Я її потім оскаржила, і апеляційний суд її скасував. Але виконавча служба, перевищуючи службові повноваження, без попередження мене та за моєї відсутності разом із дільничим приїхали і вигнали мого орендаря. Тим самим залишили мене без засобів для існування, а держбюджет без доходу.
 • Реєстраційна служба Тисменицького районного управління юстиції. Керівником цієї реєстраційної служби була проведена протизаконна реєстрація права власності на частину будинку, яка не відповідає рішенню суду. Львівський апеляційний адміністративний суд признав цю реєстрацію протизаконною і скасував її.

Зараз іде одночасно 4 судових процеси: 2 в Тисменицькому районному суді, 1 – в Івано-Франківському міському суді і 1, найголовніший, у Вищому адміністративному суді зі скасування протизаконної реєстрації.

В усіх цих діях колишньому чоловікові допомагає його адвокат, яка має кругом зв’язки і організовує всі ці протизаконні дії, бо вона зацікавлена розтягнути ці процеси надовго, адже отримує винагороду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Шахрайку з турагенції ніяк не заарештує міліція»

Я б’юсь, як риба об лід, у цій корупційній павутині.

Я зверталась зі скаргами в різні органи з приводу протиправних дій міліції, неправомірного рішення з розподілу майна подружжя, з приводу незаконного позбавлення газопостачання та ще з багатьох фактів незаконних дій. Але все спускається вниз, а тут знову ж «все схвачено» і йдуть прості відписки.

Сім років іде ця боротьба. Але, як бачите, я борюсь і не збираюся здаватись. Мені потрібна публічність всіх цих процесів. Потрібно, щоб країна почула прізвища корупціонерів! Патріоти вмирали на Майдані і на війні, а через цих осіб в країні не відбувається ніяких змін.

Я можу бути прикладом для багатьох жінок, які потрапили в таку ситуацію, як я. Я самотужки борюсь вз системою. Я не зламалась і не скорилась. Без хабарів, тільки за допомогою закодавства я 7 років відстоюю свої права. І впевнена, що перемога буде за мною.

Мені треба зараз не допустити, щоб Вищий адміністративний суд прийняв незаконне рішення. Я дуже надіюсь, що Ви мені допоможете. Оскільки сьогодні я потрапила в таку страшну ситуацію, а завтра може потрапити будь-хто, і якщо не починати порушувати це питання, то система легко проковтне кожного, хто стане у неї на шляху. Засідання у Вищому адміністративному суді призначене на 21 жовтня.

Мені потрібна публічність цього процесу, щоб не прийняли незаконне рішення, бо від цього залежить, чи закінчаться всі решта судів.

Я прошу Вас бути присутніми на цьому судовому засіданні. А також я прошу про журналістське розслідування, оскільки вже 2 роки ідуть суди в Тисменицькому районному суді, і дії судді спрямовані проти мене. Він щосили старається задовільнити бажання протилежної сторони і налаштований прийняти протизаконні рішення.

З великою надією і вдячністю, Людмила”

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!