ІншеВсі скаргиГоловнеКолектори з Інвест-кредо фізично віджимають нерухомість

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Валерія, яка скаржиться на компанію, яка діє не законно і віджимає нерухомість.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Добрий день, я Валерія Вьюшина, фітнес тренер та блогер волею випадка, приїхавши до друзів на святкування дня народження стала жертвою діяльності компанії Інвест-кредо. Хочу заявити про незаконні та протиправні діі цієі компанії.

Компанія? яка мала б займатися стягненням боргів та пошуком компромісів з боржниками, по суті займається суто віджимом нерухомості. Перекупаючи за великою знижкою борги у банків, в нашому випадку у давно ліквідованому банку Форум, вони накручують на борг відсотки які значно перевищують початкову суму боргу, яку боржник вже погасив, таким чином створюють ситуацію коли позичальник чисто фізично не може сплатити борг. Згодом роблять липову оцінку майна (занижуючи вартість у десятки разів, чому є документальні підтвердження) , через чорних регістраторів переписують майно на фізичних осіб-номіналів і на підставі цього без рішення суду, без виконавчої служби вриваються цілою бандою по 20 чоловік в будинки, міняють замки та починають там жити разом з реальними власниками. При цьому йде жорсткий псиологічний пресинг , погрози, мародерство (за останніми фактами 8 квітня відбудеться судове засідання).

В сухому залишку – робляться умови максимально нестерпні для переляканих власників будинку, щоб в перспективі викинуті їх з дому.
Їх зовсім не зупиняє наявність малолітніх дітей, людей похилого віку. Працівники колекторськоі компанії Інвест кредо ігнорують постанови про арешт майна та діють в змові з поліцією. Частина працівників компанії залучалися до відповідальності по статті 162 (порушення недоторканності житла). Також багато із них мають судимість. Компанія неодноразово ставала героєм журналістським розслідувань та телевізійних репортажів. За спиною у компанії публічний кейс з порушенням недоторканності житла та самоуправством в с. Старі Петрівці.

Так як мені і моїм друзям вдалося через більш як добу звільнити своє приміщення від загарбників. Вони перейшли на партизанський режим. Почалася травля через соц мережі. Інформаційні нападки під кожною публікацією, завуальовані , а інколи і ні погрози. Крім того, людям, які роблять репост публікацій про іх незаконну діяльністю почали приходити смс де написано, що у них є борг и треба платити, деяким почалися дзвінки також з погрозами.
Хочу попередити позичальників чиї борги перейшли до Інвест Кредо про повне ігнорування цією компанією законів України та прав громадян!
На підтвердження вище зазначених позицій кидаю тексти журналістських розслідувань про діяльність цих колекторів”, – написала вона.

https://enigma.ua/articles/minyust_protiv_vsekh

https://enigma.ua/articles/vozvrashchenie-investkredo-i

Контакти для журналістів на вимогу

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!