Всі скаргиКолектив Сумського диспансеру просить звільнити директора

До «Електронної книги скарг України» написав колектив фізкультурного диспансеру, лікарі не задоволені призначенням на посаду директора, вони вважають повинен бути молодий спеціаліст.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакт для журналістів: fizdispanser67@mail.ru

“Трудовий колектив Сумського обласного клінічного лікарсько-фізкультурного диспансеру просить вплинути на розглядання  питання щодо призначення Сумською обласною радою на посаду головного лікаря нашого закладу В.П.Кравця.

Ця людина досягла пенсійного віку (62 роки) та  не працювала жодного дня в лікарсько-фізкультурній службі.

За попереднім міцем роботи В.П.Кравця контракт не був подовжений на прохання трудового колективу (в зв’язку з конфліктною ситуацією), що склалася в перинотальному центрі.

Колектив сподівається на те, що головним лікарем буде призначений молодий ініціативний фахівець із числа працівників служби. Адже для роботи з цим контингентом необхідні молоді енергійні люди, які розуміють всі особливості спортивного життя, тонкощі навчально- тренувального процесу, сучасні умови проведення та медичного обслуговування спортивно-масових заходів.

Щоб зрозуміти все це, необхідно хоча б декілька років попрацювати в службі спортивної медицини, адже вона різко відрізняється від медицини в класичному її розумінні.

Відрізняється не лише принцип диспансерного спостереження (у спортивній медицині – це абсолютно здорові молоді люди – спортсмени), але й сам організм спортсмена, який постійно знаходиться в умовах високого і надвисокого навантаження.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!