ІншеВсі скаргиКияни скаржаться на ЖЕО, який вибірково отоплює їхні квартири та поганий роботу

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, яка невдоволена послугами ЖЕО, який нічого, на її думку, не робить, а тільки створює вигляд працевитої контори. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Я, Трикоз Олена Валеріївна, проживаю за адресою: м. Київ, вул. Малишка, буд. 19, кв. 32. В мене два питання до ЖЕО 404.

1. Розпочався отоплювальний період, але в квартирі не всі батереї подають тепло. Прошу здійснити дії для налагодження подачі тепла на всі точки подачі тепла.
2. У нашому під’їзді (під’їзд 1) ніколи не проводиться прибирання, в пункті де стоїть сміттєпровід завжди присутній сильний смердючий запах, що розноситься на весь під’їзд, неможливо нормально дихати така вонь.

В пункті сміттєпроводу була пожежа наслідки цього до цього часу залишаються в під’їзді. Стіни стоять чорні від диму і ніхто не робить ніякого ремонту по усуненню наслідків пожежі.

Біля сміттєбаків скопичується теж сміттєві пакети, їх ніхто не прибирає. Те що працівники ЖЕКУ кожного дня змітають опале листя це добре, але прибирання в під’їзді для мешканців важливіше, ніж змітання опалого листя з дерев.”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК