Всі скаргиКиївстар підключає непотрібні послуги

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Катерина. Жінка скаржиться на мобільного оператора, який постійно підключає послуги без відома користувача. За словами читачки, для відміни платної послуги птрібно надіслати смс-відмову, проте мало хто, особливо люди похилого віку, читають повідомлення про підключення послуги та розуміють як відмовитись.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Хочу поскаржитися на наші телефонні компанії, зокрема на Київстар. Моя проблема полягає ось в чому: на мій телефон приходять повідомлення з текстом про участь у тій чи іншій акції. Та річ у тому, що ці повідомлення містять текст про підключення акцій бескоштовно на певний період, а для віключення акції потрібно надіслати відмову.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Криворіжгаз пропонує придбати “липові” сертифікати

Деякий період назад я зовсім перестала читати такі сповіщення, видаляючи їх з свого телефону, використання цих акцій вважаюю марнотратством. Саме так до мого номера було підключено акцію “Музичний клуб”, що передбачає плату у розмірі 3,50 на тиждень. Про зняття цих коштів мене ніяк не повідомляли. Компанія не надає відкритий доступ до управління своїми коштами. Найсмішніше що така акція , за тою самою схемою, була підключена моїй 70-ти річній мамі, яка живе на свій мінімум. “

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК