ІншеВсі скаргиТовари та послугиФінансиКиївстар безпідставно блокує абонентів

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Ксенія, яка стверджує, що мобільний оператор “Київстар” безпричинно блокує абонентів, а в разі розблокування користувач повинен платити.

“Здравствуйте! Уже тысячи абонентов оператора “Киевстар” заблокированы. Блокирует оператор своих абонентов совершенно незаконно, прикрываясь “чинним законодавством” и предупреждая за секунду до блокировки.Причём происходит это на протяжении нескольких лет. А нет дела никому до этого! Больше всего вводит в ярость то, что они тебя заблокировали по неизвестным причинам, а ты сам должен идти писать заявление на разблокировку и в случае принятия твоего разрешения,оплачивать разблокировку самому. Т.е абонент, который оплатил себе услугу, пользовался ею, ничего не нарушал, принося заявление, подтверждает то, что оператор имел основание заблокировать Ваш номер. Но это не так!
Пожалуйста, помогите нам!!!”

Контакт для журналістів: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!