Всі скаргиОсвітаКиївським студентам затримують видачу дипломів

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що Київський індустріальний коледж затримав видачу дипломів, через що випускники мають проблеми зі вступом на подальше навчання.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Наразі виникла проблема з отриманням дипломів у ВНЗ Київський індустріальний коледж, що розташований за адресою 04112, м. Київ, вул. Новоукраїнська, 24-а.

Захист дипломів за художньо-технологічним напрямом відбувався ще у квітні. Дипломи досі не видані. Орієнтовну дату видачі змінювали кілька разів. Останнього – 30 червня 2015 року. Але і тепер її перенесли на невизначений термін.

Ці дипломи необхідні для подальшого вступу та навчання за фахом за інтегрованими планами. Від дати їх видачі залежить доля більшості випускників цього року, адже прийомна комісія на скорочене навчання діє до 24 липня 2015 року”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!