Всі скаргиОсвітаКиївський ВНЗ досі не видав студентських

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Оксана. Студентка КНУ імені Тараса Шевченка скаржиться на те, що студенти-магістри досі не отримали студентських квитків, і, відповідно, не можуть користуватись пільгами, передбаченими законодавством.

Ось її лиcт:

Контакти для журналістів:

 

“Я студентка 1-го курсу магістратури КНУ ім.Т.Шевченка факультету кібернетики. Звертаюсь до Вас через те, що, на жаль, в межах університету ніхто не відреагував на скарги та прохання. Проблема полягає в тому, що на сьогоднішній десь, а саме 01.12.15 жоден студент 1-го курсу магістратури досі не отримав студентського квитка.

Хочу наголосити на тому, що цей документ відіграє важливу роль в житті студента, так як надає знижки майже 50% на залізничні квитки та більш ніж 50% знижку на проїзні в громадському транспорті. А також за відсутності цього документу студент втрачає велику кількість привілеїв (Наприклад сходити в кіно за 20 гривень, замість звичних 90). Тобто, по суті, будучи законними студентами державного навчального закладу ми не маємо можливості підтвердити цей факт та скористатись тими пільгами, які існують в нашій країні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корупція та розкрадання у Броварсьому МВС

Важливо зазначити, що стипендія складає майже 800 гривень, 280 з яких ідуть на оплату проживання в гуртожитку. Мінімальна сума, яку необхідно заплатити за проїзд в метро за 23 робочих дні на місяць становить 184 гривні. На проживання залишається 336 гривень. За ці кошти студент хоч би з голоду не вмер. А поїхати додому, батьків відвідати – взагалі розкіш, тому що звичний квиток у плацкартному вагоні за 100 гривень зі студентським, без нього коштуватиме добрі 200+.

Студентська спільнота нашого факультету вже писала не одне прохання на ім\’я ректора, та всі вони залишились без відповіді. Деканат відверто ігнорує будь-які питання стосовно студентських. А найцікавіше, що проблем з друком, як на повідомили, немає і не було. Складається враження, що проблеми молоді взагалі нікого не цікавлять. Прошу Вас допоможіть нам!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!