Всі скаргиЖКГКиївський будинок потребує негайного ремонту

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написали наші читачі, мешканці київського будинку, вони переконують, що їхньому будинку потрібен негайний ремонт.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

Директору ТОВ «Кийградсервіс»

Орел Ю.М.
Копії: Голові Шевченківської районної 
          державної адміністрації м.Києва 
          Гарязі О.О.,
Голові Київської міської державної адміністрації
Кличку В.В.
Громадський запит – звернення
Шановні керівники, мешканці будинку №9 по вул. Салютній на підставі Закону України «Про звернення громадян» звертаються до Вас і просять Вашого втручання та здійснення відповідних заходів щодо вирішення питань, які стосуються нагальних потреб утримання нашого будинку в належному стані.
Наш будинок збудовано у 1961 році. Тобто зношеність його та усіх його комунікацій підійшла до критичного рівня. Майже неможливо замінити кран, щоб не тріснула зношена труба. А такі ситуації систематично виникають у мешканців будинку, що веде до затоплень сусідів.
Крім того, електричні мережі фізично зношені та не витримують сьогоднішнього навантаження. Не працюють належним чином витяжні мережі. Зовсім зношені вікна на сходових клітинах, які геть не тримають тепло у зимовий період. Зношені деякі сходи та потребують ремонту сходові площадки (відірвані бітумні плитки). Також слід зазначити байдужість працівників ТОВ «Кийградсервіс» щодо прибирання сходів.
Найболючішим питанням стоїть поточний ремонт сходових клітин (не кажучи вже про капітальний ремонт). Побиті та розмальовані стіни, вибиті шибки, відсутність електричних лампочок на сходових клітинах тощо. Чорна стеля від пожежі в 4-му під’їзді на 5-му поверсі вже кілька років лякає людей. У деяких парадних тече дах, про що свідчать брудні сліди на стелях та стінах останніх поверхів.
Тому згідно Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Відповідно до Наказу КМДА від 10.08.2004 №150, Розпорядження КМДА від 09.03.11 №307 та інших нормативно-правових актів просимо Вас створити відповідну комісію за участю фахівців та відповідальних осіб із метою інспекції нашого будинку та, зважаючи на наближення холодів, якнайскорішого усунення вищезазначених проблем.
Мешканці буд. №9, вул.Салютна, м.Київ. 11.09.2015 р.
Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК