Всі скаргиЖКГКиївський будинок ніяк не дочекається гарячої води

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написав наш, він переконує, що київський будинок залишився без гарячої води.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

 

“За утримання будинку за адресою м. Київ, вул. Бачинська, 37, Шевченківський район (не ОСББ) відповідальний ЖЕК – ВОП «Сирець» на вул. Щусєва, 10-А. Голова Шевченківської РДА – Олег Гаряга.

Оголошення на дверях під’їзду про планові відключення гарячої води! Від 3 серпня до 20 серпня! Запам’ятали дати?

А от фактично гарячу воду відключили вже 31 липня, це – п’ятниця. Далі – субота-неділя, де вже нічого не доведеш, і вуаля – планова дата! 21 серппня, четвер, гарячої води немає!

Відмазки ЖЕКа: «от, от, ще трішечки». 22 серпня – п’ятниця! Час діяти, телефоную в Київенерго: – У нас гарячої води немає! – А ми планові роботи закінчили, це вже проблема з боку ЖЕКа. Наступний дзвінок в п’ятницю в ЖЕК: – Де гаряча вода? – Можемо оформити заявку, але працівники прийдуть лише в понеділок! – Скільки ви будете над нами знущатися?! – Можу перемкнути вас на лінію скарг! Прочекавши 15 хвилин з’єднання з лінією скарг, поклав слухавку і зрозумів: їхній традиційний план спрацював! Вимкнути в п’ятницю і не ввімкнути в п’ятницю! А потім може увімкнути в понеділок ввечері. Може…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Чоловіку не віддають трудову книжку»

Цієї миті відчув себе особливо огидно! Після всього, що міг і зробив, я, вочевидь, можу далі сміливо скаржитися в Організацію Об’єднаних Націй чи сексуальних меншин! Нас досі вважають рабами, нам досі за нагоди на це натякають! Хочеш водички? Гарячої? Потерпиш! Увімкнемо, коли ми вирішимо і коли ми захочемо! Ти – раб і права голосу проти нашої корупційної машини не маєш! Чомусь є тверда впевненість, що переважна більшість жителів нашого велетенського будинку це просто ковтає! Раби ж не замислюються над своїми правами, рабам потрібні лише примітивні людські потреби!

На ОСББ тут переходити ніхто не збирається, такий ЖЕК їх всіх, вочевидь, влаштовує! На одному боці – алконаливайка, на іншому – бомжоприйом склотари! Куди скаржитися, куди судитися? І головне – проти кого?

P.S. Між іншим, в понеділок – День Народження! Наш будинок і цього дня, схоже, буде незалежним, від гарячого водопостачання!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК