Всі скаргиЖКГКиївобленерго встановилює бутафорні лічнильники для громадян?

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, яка скаржиться на дії Київобленерго. А саме на встановлення лічильника, покази якого не беруться до уваги. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Хочу повідомити про шахрайство Київобленерго. В жовтні поточного року у зв’язку з реформою цього відомства мені поставили новий лічильник, однак плату за постачання е/е продовжують нараховувати по старому, не і с н у ю ч о м у!

Причому цифри астрономічні -перевірити їх неможливо -лічильник уже на смітнику! А тим часом працює новий лічильник, покази якого за три місяці доведеться оплатити – тобто я д в і ч і заплачу Київобленерго.

Байки про перерахунок і повернення переплати в новому році – брехня, бо організації, яка повинна їх повернути, в новому році вже не буде!”, – написала вона.

 

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!