Всі скаргиКерівники Державної служби надзивачайних ситуацій з підлеглих вибивають гроші

Лист від працівника ДСНС з Тернопільскої області.

На “Електронну книгу скарг України” анонімно написав працівник Державної служби з надзвичайних ситуацій в Тернопільській області. Іван каже, що керівництво присилає перевіряючих щоб ті перевірили частини і “за будь-які недоліки в частинах знімають не законно грошове забезпечення”. Вже протягом багатьох місяців він та його колеги не можуть отримати навіть 2000 тисяч гривень зарплати, в середньому отримують 1400 – 1200 гривень. Погрожують вже за тиждень писати скарги, заяви в прокуратуру і на телеканали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Скільки коштує їжа в їдальнях прокуратури і Верховної ради?

В листі із усієї історії виокремлюють: “–Квбасюк Андрій Мирославович(Заступник керівника Управління з реагування на надзвичайні ситуації у Тернопільській області). – Береза Борис Богданович (Заступник керівника Управління з організації запобігання надзвичайним ситуаціям та заходів цивільного захисту в Тернопільській області). -Берестецький. – і ще деякі діючі особи, які беруть участь в цьому бардаку”. Саме після перевірки Берестецьким, пише Іван, маса народу недополучила свої гроші.
“По словам Берестецького, Ковбасюк мав їхати на море за кордон, а коли приїхала Київська перевірка, він змушений був залишитися,  а гроші-то його пропали і він сказав, щоб Берестецький відбивав ці гроші з особового складу!”

Постійно цей таки Берестецьки говорить колективу, що немає грошей на зарплату, премії і навіть запчастини до машин: “Нам не дають запчастини до машин, форми, взуття, а тут ще й знімають гроші, тому що вони так виховують людей”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дві програми зробили сюжети про скаргу, яку ми опублікували

“Ми вимагаємо, зауважте не просимо, а вимагаємо – повернути нам наші гроші за всі місяці, що знімалися з кожної людини ( люди получили по 1300, 1400) ви можете прожити за ці гроші місяць маючи сімї? Ми почекаємо пару днів не тягніть а зробіть щось.

Бо потім, коли ми будемо писати, їздити по прокуратурах і так дальше, потім буде пізно…Ми хочемо щоб вони більше не їздили до нас і не оправдувались. ми їх бачити тих козлів більше не хочемо.
Дякую за увагу”, написав Іван.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!