ІншеВсі скаргиКерівник Черкасирибоохорони б’є своїх підлеглих

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, який стверджує, що його керівник підсунув “липові” документи на звільнення…

Лист від Олександра, колишнього керівника рибохорони, який стверджує, що теперішні керівники знущаються над підлеглими. Сьогодні він ладний розповідати про корупцію у відомстві, стверджує, що має докази.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: 

“До недавного часу я працював в Черкасирибоохороні на посаді керівника відділу охорони водних біоресурсів Черкаської області.

В тому році на посаду керівника був призначений Дядик Д.Ю. в грудні місяці-який був ставленником колишнього губернатора Черкаської області від партії регіонів Тулуба.

І почалися зразу побори з інспекторського складу управління та підприємств рибної галузі Черкаської області.

Коли я почав з цим боротися то відразу до мене було застосовані негативні впливи з боку керівника…а саме догани..Неодноразово мені пропонувалося віддати свою посаду його людині і піти з держслужби за власним бажанням. Я не погоджувався. Я неодноразово ловив браконьєрів на акваторії кременчуцького та канівського водосховища, які наносили великі збитки рибній галузі України, але за телефонним дзвінком керівника мені приходилося їх відпускати.

Я викрив в період весняно-літньої заборони 2014року корупційну схему поборів з браконьєрів Черкаської області, про що маю докази та відзнятий репортаж телеканалу «Інтер».

За що мене було покликано в кабінет до Дядик Д.Ю і запропоновано мені звільнитися -коли я відмовився, мені сказали, що я звільнений буду з посади керівника віддділу охорони водних біоресурсів по статті.

Мені надали для підпису наказ, який був сфабрикований і не зареєстрований, коли я його узяв і хотів зробити ксерокопію даного приказу був побитий керівником на робочому місці і був госпіталізований з Черкасирибоохорони в лікарню з діагнозом забій м’яких тканин грудної клітини та голови.

Було написана заява в райвідділ міліції, але вона також не дала ніяких результатів. Після одужання я подав скаргу в суд про неправомірне моє звільнення адже мене звільнили в день, коли я був госпіталізований-а по закону немає права керівник звільняти робітника в день коли він на лікарняному, а також згідно ст.3 закону України про засади запобігання та протидії корупції, особу не може бути звільнено з посади,до неї не може застосовуватися негативні впливи зі сторони керівника(догана,сувора догана), якщо дана особа викрила порушення даного приказу.

Прошу Вашої допомоги. Я залишився без роботи тому, що боровся з корупцією в рибній галузі, а у мене сімя, і маленька дитина…

Про яке перезавантаження влади можна говорити, коли таке робиться в областях.

У мене також є дуже багато інформації про корупцію в рибній галузі Черкаської області. Є записка з блокноту про суми, які виплачувалися інспекторам Черкасирибоохорони є свідки цих подій, а владі про це байдуже…”

[Locker] The locker [id=9367] doesn't exist or the default lockers were deleted.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК