Всі скаргиДержавні органиФінансиКерівництво розграбовує підприємство ДП «ЦСЕНСМ»

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що підприємство ДП «ЦСЕНСМ» розграбовує та знищує його ж керівництво за згоди міністра Павленка.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Скарга на бездіяльність МАП та ПУ. Звернення до потенційних постачальників та контрагентів ДП «ЦСЕНСМ».

Від 2013 року підприємство ДП «ЦСЕНСМ» (код 37884028) не розраховується за договорами придбання товарів та послуг (навіть Укртелекому), має заборгованість з виплати заробітної плати (4 мiс.) та податків (в т.ч. за землю). Керівництво під прикриттям міністра веде політику грабування та знищення підприємства. Підтвердженням такої поведінки є неповний перелік підприємств, які стали заручниками ганебної діяльності підприємства, наданий нижче. Навіть рішення касацiйних судів, що набули законної сили щодо виплати боргів, ігноруються та не виконуються (не без впливу Павленко). Перелік є на сайті ЕДРСР.

Усе це відбувається з відома чинного міністра Павленка (ідея Лієва) та його заступника Краснопольского, адже Павленко був неодноразово проінформований нами про ганебну діяльність підприємства. Керівники ДП «ЦСЕНСМ» (код 37884028) призначаються виключно міністром (конкурс – це профанація), і невід’ємною умовою призначення на посаду директора є повне і безкомпромісне виконання злочинних наказів та розкрадання державного майна.

Щоб уникнути неприємностей, пов’язаних з кредиторською заборгованістю та фінансових ризиків, рекомендуємо уникати будь-яких відносин з ДП «Центр Сертифікації та Експертизи Насіння і Садивного Матеріалу» та його 24 філіями.

Перелік підприємств, що постраждали від діяльності ДП «ЦСЕНСМ»:

  • ТОВ ІМПЕРІЯ АГРО
  • ТОВ СПЕКТР АГРО
  • ТОВ САМПО-УКРАЇНА
  • ТОВ ТЕХНОСЕРВІС
  • ТОВ НВФ АГРОСВІТ
  • ТОВ БМК-ОІЛ
  • МПП ЕРІДОН
  • та багато багато іншіх (495 засiдань!)
  • Безымянный 33 00133 00233 00333 00499 00399 00499 00599 006Відповімо на питання та надамо допомогу. Більше інформації на моїй сторінці у Facebook (SER GA). Пишіть на нашу адресу zfdp@i.uan
Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК