Всі скаргиJohnson&Johnson виплатить $55 млн компенсації захворівшій на рак жінці

Суд в Міссурі (США) зобов’язав виробника косметики Johnson&Johnson $55 виплатити млн компенсації жінці, яка заявила, що постраждала від використання продукції компанії. Про це повідомляє Reuters.

Істер Глорія Рістсунд зазначає, що в результаті використання випущеного фірмою гігієнічного тальку вона захворіла на рак яєчників. Їй довелося перенести кілька операцій.

Представник компанії-виробника Керол Гудріч заявила, що Джонсон & Джонсон оскаржить рішення суду, так як вважає винесений вердикт – несправедливим, адже він суперечить дослідженням в області безпеки їхньої продукції, що проводилися протягом 30 років.

Раніше в лютому компанія виплатила $72 млн сім’ї жінки, яка померла від раку яєчників після довгих років використання гігієнічного порошку Johnson & Johnson. Всього до компанії подано близько 1200 аналогічних позовів.

Johnson&Johnson – американська компанія, великий виробник косметичних та санітарно-гігієнічних товарів, а також медичного обладнання.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!