Всі скаргиОсвітаІсторія директора Полтавської школи: як до педагогів навідується УБОЗ?

Директор – приватний підприємець залишився без жодної можливості заробітку на життя

На “Електронну книгу скраг України” написала директорка Полтавської Друголиманської школи. Вона стала найбільшою корупціонеркою в Решетилівському районі і навіть наклали адміністративний штраф. 6 детей, яких виховує Валентина Миколаївна залишилися без мами, яка приносила гроші до дому.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Моб.телефон Валентини Миколаївни, вона готова спілкуватися з пресою:

“Доброго дня! Я хочу поділитися історією як в Решетилівському районі Полтавської області в освіті знаходять корупціонерів. До сьогоднішнього дня я працювала директором Друголиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Я багатодітня мати, маю 6 дітей (4 неповнолітніх, двоє хоча і повнолітні, але є студентами Полтавського педагогічного університету). Все було б добре, якби 30.08.2013 року з мене не зробили “корупціонера по неволі”.

Я маю педагогічний стаж 25 років. З 2004 року займала посаду директора школи. В 2002 році я зареєструвалася як приватний підприємець і відкрила невеличкий магазин в селі. Коли мене призначали на посаду директора, то я повідомляла, що є приватним підприємцем. Але мені відповіли, що я не є державним службовцем і маю на це право.

Я не була в тіні, все було прозоро, сплачувала податки. Отже,коли 30.08.2013 р. до мене завітав працівник з УБОЗ і склав на мене протокол, в якому зазначив, що я, зловживаючи своїм службовим становищем, порушила встановлені Закони України “Про засади запобігання і протидії корупції”, а саме, здійснюю підприємницьку діяльність, внаслідок чого отримую прибуток, я була приголомшена. Дуже хочеться глянути в очі тим, хто написав ці поправки до закону.

Якщо наша держава дбає про людей, то чому ніхто не повідомив про те, що увійшли в дію такі поправки до Законів України. Чи це було все зроблено навмисно, щоб забрати все в таких як я і змусити нас жебракувати. Хоча я маю 6 дітей, я ніколи не просила в держави допомоги, ніколи не скаржилася, що мені важко. Я завжди працювала, щоб мої діти жили в достатку і щоб мали все те, що мають інші діти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дітям війни не нараховують соціальні виплати

Сьогодні я залишилася без роботи, бо мене звільнили як найбільшого корупціонера в Решетилівському районі згідно ст.172-4 ч.1. Як жити далі я не знаю. Зневірилася в усіх і в усьому. Село наше невеличке. Окрім школи, дитсадка і сільської ради ніяких організацій немає. Підприємницьку діяльність призупинила, бо мене попередили, що до засідання суду (а суд відбувся 31.10.2013 р.) я повинна подати документ, що я призупиняю підприємницьку діяльність.

Рішенням суду було встановлено накласти на мене штраф в розмірі 850 грн. Про те, що мене звільнять з роботи навіть не було мови.Мене запевняли навіть в районній державній адміністрації, що я заплачу штраф і буду робити далі. Про звільнення я дізналася лише 12.11.2013 р. від начальника відділу освіти Зінченка В.Г., який приїхав до мене додому,так як я була на лікарняному з 06.11.2013 р.

Він повідомив,що хоча я і перебуваю на лікарняному, але він мене звільнить. 13.11.2013 р. я написала заяву про звільнення у зв’язку з виходом на пенсію за вислугою років.Начальник відділу освіти мені відмовив,а 14.11.2013 р. він пішов у відпустку, примусивши виконуючого обов’язки написати наказ на моє звільнення і вручити мені. Мабуть,не вистачило “мужності” зробити це самому.
Мені соромно, що я живу в такій державі, в якій, замість того,щоб допомагати таким родинам як моя, навпаки роблять все,щоб принизити.

Підкажіть, будь ласка, що робити в такій ситуації,як жити далі багатодітній родині, коли матір звільнили,а батько знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до 6 років, так як дитина часто хворіє. Можливо, шукати політичного притулку в іншій державі?

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!