Всі скаргиТовари та послугиІспити в автошколі складають лише за хабарі

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Юлія, котра скаржиться на автошколу, у якій викладачі не допомагають у навчанні, але отримують хабарі за складання іспитів.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Автошкола “Морком” она же “Перекресток” врет об оплате занятий (на самом деле переплачиваете), обучение очень низкого уровня, медицину вообще не изучали, мол, почитайте дома сами. Преподаватель теории Карина Вадимовна. Внутренний екзамен без денег, за время, которое я училась, не сдал ни один человек. Мой инструктор по вождению постоянно переносил занятия и мое обучение затянулось с 2.5 месяцев до 4 месяцев.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лабораторія уникає виплати податків

Главное, что здесь привлекают небольшой стоимостью обучения, но будьте готовы к тому, что выложите вы намного больше, так как своими силами сдать экзамен Карина не в коем случае не позволит (это же ее дополнительный заработок!)
Будьте внимательны, обходите “Морком” и “Перекресток” десятой дорогой!
http://morkom.kiev.ua/”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!