Всі скаргиДержавні органиІрпінь перетворився у Венецію. Центром міста не пробратися

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка з Ірпеня, вона переконує, що центр її рідного міста перетворився на суцільну річку. Пробратися сухим, навіть до звичайної крамниці чи дітям до школи – не під силу. 

Ось її лист:

Контакти для журналістів:


“Проживаю в Ірпіні на провулку  де без човна ніяк не обійтись. Зійшов сніг і по вулиці не можливо пересуватись пішки, тому що затопила під самі забори. Скільки раз ми стукали в бюрократичної двері та написали заяв ,на протязі десяти років, а віз і нині там. В липні -2015 року я звонила знову поцікавитись по проводу асфальтування вулиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Комуніст із Молдови готує провокації на Вінничині

На цей раз мені відповіли що у нас вулиця заасфальтована… Так я хочу запросити представників влади, дуже хочу і запитати де ж тут асфальт? По нашому провулку велика кількість дітей ходять до школи, у нас багато людей похилого віку, та мамочок з колисками які на даний момент не можуть вийти з двору. А човни ми ще не купили.. Будем з радістю співпрацювати з вами якщо зможете нам допомогти.”

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!