Всі скаргиДержавні органиІрина Левценюк дає хабарі державному виконавцю

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що Амбриз Р.А. покриває Левценюк Ірину Володимирівну, яка заборгувала більше мільйона.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Допоможіть розібратися з аферистами. У державній виконавчій службі залізничного району м. Львова є виконавець Амбриз Руслан А.. Він займається особовими справами особи Левценюк Ірина Володимирівна.

Ця людина понабирала кредитів, понапозичала в людей гроші. Там боргів більше мільйона, справ більше п’ятидесяти офіційних, а є ще постраєдалі, які не мають документів. Ця аферистка має машину, перукарню, правда все під арештом, але це все тягнеться від 2007 р..

Нікому нічого вона не віддає. Живе в своє задоволення. Куда ми тільки не зверталися – всюди глухий кут. За нею стоїть цей судовий виконавець Амбриз Р.А., який пояснює: можете забути про свої гроші, нічого вона не поверне…

Для чого люди зверталися в міліцію, потім ходили по судах і платили за суди, які тривали роками?! Приходиш у виконавчу службу, а там говорять: забудьте про свої гроші… Це покривання держслужбовцями явно не за «дякую»”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!