Всі скаргиІнвалід-спинальник не може отримати від держави компенсацію за каліцтво

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач із Київської області, смт. Макарів. Він переконує, що держава забула про права людей з особливими потребами. Отримавши травму на виробництві – ніхто навіть бровою не повів і не захистив його. Просто списали, наче брухт.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

«Який рік я інвалід-спинальник, добиваюсь правди, пишу у всі інстанції на ТВ програми… Державне підприємство де я отримав каліцтво, ср*ть хотіла на мене.

Навіть за рішенням суду по виконавчому листу гроші не виплачують! Я інвалід живу тільки обіцянками про допомогу з боку держави.

Отримав гарний урок, ще будучи у витоках розбудови незалежності України, вірив, що збудуємо натуральну незалежність…

Я не вірю, що мені прийдуть на допомогу, бо я став вигнанцем усвоїй країні, яка себе називає незалежною!

Я відчуваю, що починаю ненавидить все і всіх! У нас можливо за рішенням Макарівського районного суду, інвалід викинутий на вулицю, іди і виживай…. Зняти з тебе частину пенсії, принизити, знищити морально…

Наша Богом забута країна заслуговує на само або при допомозі іншої держави – знищення! Істинні патріоти зараз воюють за всіх нас та тих товстожопих в кабінетах, що посилають на бійню людей, заробляють на війні, бо зараз бариши баснословні!

Чи я не правий?

Скільки ще мені терпіти оцей звіздоватізм, це приниження з боку держави? Чи ми заслуговуємо на написане вище?»

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!