Всі скаргиДержавні органиІнвалід ДТП не може покарати винного водія

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що постраждав внаслідок ДТП і не може покарати винного через його зв’язки у суді.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“22 травня 2007 року в результаті ДТП мені були заподіяні тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя. Після тривалого лікування я все ж зміг стати на ноги, але залишився інвалідом на все життя та не маю можливості пройти рекомендоване ефективне лікування.

Я звертався в міський суд із цивільним позовом до водія, який мене збив і не бажав навіть поцікавитися станом мого здоров’я. Суддя порадила звернутися в міліцію, бо доказів вини водія не було встановлено. Місцева міліція та прокуратура упереджено відмовлялися порушувати кримінальну справу і лише після великої колькості скарг, через 1,5 роки після ДТП порушили кримінальну справу за ст. 286 ч.2 КК України, а ще через рік за ст.135 ч.1 КК України.

Потім безпідставно довгий судовий процес, в якому всі суди повністю визнали вину водія і нарешті вступив у силу вирок Апеляційного суду Донецької області від 08.06.2012 року, справа №11/0590/1903/2012. Суд, призначаючи покарання, звільнив винуватця ДТП від відбування основного покарання (4 роки позбавлення волі) з умовним терміном 2 роки, через те, що той почав виплачувати кошти за першим вироком справа №1-30-2011 від 16 марта 2011 року. Та звільнившись від основного покарання, він тепер не бажає виконувати рішення судів про відшкодування моральної і матеріальної шкоди, заподіяної злочином, незважаючи на умовний термін, умисно вчиняє дії, які ускладнюють та унеможливлюють виконання судових рішень. Безліч разів я звертався в міліцію, прокуратуру, суд, ДВС, юстицію, казначейство до вищіх органів державної влади та повністю забезпечені арештованим майном судові рішення так і не виконані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «До Миколаєва погано ходять маршрутки»

Водій Деркаченко С.Л., окрилений своєю безкарністю, вчиняє інші злочини проти правосуддя, передбачені ст.382 ч.1 і ст.388 КК України, а прокуратура та міліція умисно виправдовують його злочинні дії. Лиш тільки 17.07.2014 року прокуратура м. Краматорська порушила кримінальне провадження за ст.382 ч.1 КК України, було примусове входження до житла боржника та входження до гаража, де він переховував арештований і розшукуваний автомобіль. Та автомобіля вже не було, арештоване та описане в його особистій квартирі майно відсудила його мати, описана квартира на торги не виставляється, а кримінальну справу вже двічі незаконно та упереджено закривали.

Після останніх моїх скарг до президента та генеральної прокуратури, які всупереч закону України про звернення громадян, надійшли до тих, на кого скаржився, це кримінальне провадження взято на контроль самою Краматорською міліцією. Одного разу суддя, яка упереджено захищала злочинця, мені сказала: будеш пороги оббивати та головою об стіну битись, але рішення Апеляційного суду Донецької області, що скасував її вирок, виконане не буде.

У 2013 році в прокуратурі м. Краматорськ я дізнався, що винуватиць ДТП має родинні звязки з суддею Апеляційного суду Донецької області, а раніше Краматорського міського суду Груіцькою Людмилою Олександрівною, яка допомагає йому уникнути покарання. Це було підтверджено і в ДВС, і в міліції і ще в прокуратурі. Тож, гадаю, саме через цю суддю я позбавлений права на справедливий суд, а злочинець безкарно порушує багато законів”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!