ІншеВсі скаргиІнтернет-ресурс відбирає роботу у працівників ринку

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Юлія, котра скаржиться на користувачів інтернет-ресурсу, котрі продають товари під низький відсток , не маючи на те відповідних документів. 

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Доброго дня! Дістало і набридло мовчати, тому пишу. В умовах економічної кризи, коли на ринках ледь зводять кінці з кінцями на форумі “Спільні покупки” http://spua.org/club/index.php придумали такий собі “базар”. Тисячі тем з пропозицією купити будь що.

І все би нічого, якби не “але” : податки не платять, робочих місць не дають, а націнку ставлять у 5-15 %. От спробуй виживи чесно працюючи як ФОП. А СП існує уже більше 5 років і набирає оберти, а ті, хто мав би слідкувати або не бачать, або не хочуть бачити.”

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!