ІншеВсі скаргиТовари та послугиФінансиІнтернет-магазин “Розетка” продає браковану техніку

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Катерина, яка стверджує, що в інтернет-магазині “Розетка” продали брокований ноутбук та не повертають за нього гроші.

“В травні 2016 року я придбала в інтернет-магазині “Розетка” ноутбук. При підключенні виявилось, що нотбук не працює. Я вирішила відправити його назад в магазин і отримати гроші, які заплатила (9 000 грн.)Зателефонувавши в Розетку, мені пояснили де я можу відправити ноутбук (13 день з моменту купівлі товару ).  Товар я відправила.

Після відправки товару пройшло 15 днів – ніяких новин. Я сама зателефонувала в Розетку. Мені пояснили, що гроші мені не повернуть – тому що нойтбук має технічні пошкодження – великі подряпини. Звідки вони взялись? Адже товаром нівіть не користувались. А мені не телефонували, бо відправили ноут в сервісний центр. І виявили заводський брак – тому комп*ютер не працював. Тобто мені продали браковану річ. Що мені робити в такій ситуації. Я відправила в Розетку заяву-претензію, вже пройшло 19 днів відповіді немає.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!