Всі скаргиГоловнеТовари та послугиІнтернет-магазин “РЕЙНИ” обманює клієнтів

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Марія, яка скаржиться на підприємців, які не виконують Закон України. Вона купила у них товар, а повернути не може. Усі контактні дані тих, хто наважився обманути клієнтів наведені нижче. Будьте обережні.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“21 квітня 2019 року мною у інтернет-магазині «ООО Рейни» https://rainy.com.ua/ ЄДРПОУ 41890598 вул. Шулявська, 5 м. Київ, було придбано Кросівки вартістю 999 грн., гроші я скинула на карту Приват банку 5168 7422 1616 0543 Трубарова Анна.
23 квітня 2019 року товар надійшов на Нову пошту.

У період гарантійного терміну, тобто на наступний день після отримання товару 24 квітня 2019 року, товар відправила назад на адресу Фатерига Василь Васильович, м. Львів, відділення НП №44, попередньо обговоривши деталі повернення з магазином, оскільки відправка товару йде з м. Львів. Товар не підійшов у зв’язку з браком (підстілка приклеїна нерівно) та розмір взуття виявився замалим. Звернувшись до магазину, продавець пообіцяв мені повернути кошти протягом 14 календарних днів на мою карту Приват банку. (копія електронної переписки додається).

Також хочу зазначити, що оплату доставки я брала на себе, як отримання товару так і його повернення. (всі квитанції є в наявності).
Пройшов місяць, а інтернет-магазин Рейні ігнорує мої дзвіки, видаляють коментарі під постами в Інстаграм, не відповідають на повідомлення. Дивує те, що є офіційний сайт, сторінка в Інстраграм, і таке відношення до клієнтів. На сайті зазначено, що повернення коштів за товар здійснюється протягом 14 днів, а добитись результату не можу”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!