ІншеВсі скаргиІнтернет-магазин olla_ lolla_ ua – шахраї. Обережно

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Марія, яка скаржиться на продавців з інтернет-магазину з інстаграму olla_ lolla_ ua.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

“Обережно ШАХРАЇ інтернет магазин olla_ lolla_ ua . Робиш замовлення на одну суму (289 гр.) зробивши предоплату у 200гр. а коли приходиш на нову почту отримувати то замість 89гр. тобі кажуть суму у 3 рази вищу за твоє замовлення (688гр. ).

А коли ти пишеш їм що повертаєш замовлення, тому що сума не відповідає дійсності починають хамити та погрожувати.

Коли дзвониш на нову почту, щоб отримати копію своєї накладної вони кажуть, що це не можливо оскільки відправник сам створює накладну і може змінювати її коли завгодно і на яку завгодно суму. Дуже зручно – правда.

Бережіть свої гроші та час від таких шахраїв як Сухарєва Ольга Валеріївна (4149629398935288) магазину olla_ lolla_ ua та Лутінська Ольга Валеріївна ( 0973676706 )

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!