Всі скаргиТовари та послугиІнтернет-магазин Мобілак намагається повернути кошти споживачу 45 днів. І це ще не кінець

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Алла, яка скаржиться на відому інтернет-крамницю, що не може розпорядитися своїми влаштованими акціями. Її гроші заморожені, чим порушили Закон. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Скарга на інтернет-магазин Мобіллак. При придбані телевізора була вимога заплатити кошти на перед (акційна пропозиція).

04.12.2017 року я заплатила за телевізор 4 899,00 грн. і плюс за доставку 44,00 грн. разом сума становить 4 943,00 грн.

Доставку обіцяли зробити 05.01.2018 року. Доставку не зробили, тягнули час і писали що товар ще не поступив їм на склад. Підтвердили відсутність товару 31.01.2018 року і запропонували інший товар, але дорожче чи повернення коштів.

Читайте також: “Інтернет-магазин Мобілак обманює споживачів

Я вибрала повернення коштів, бо лише на таку суму я могла розраховувати. Я оформила заявку на повернення коштів 04.02.2018 року. Спочатку писали, що повернення коштів буде здійснено від 7 до 10 банківських днів, потім, що до 07.03.2018р., потім, що до 16.03.2018р. тепер, що з 19 до 20 березня 2018 року, далі ще чекайте.

За весь цей час, я і звонила і писала, але у відповідь лише вибачення і чергове перенесення строків повернення коштів без пояснення причин.

Скільки я вже змовляла товарів у інтернет-магазинах, але таке неподобство перший раз. Якби сума була по менше, я б не хвилювалася, а так мої 4 943,00 грн. мені не повертають уже 45 день”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!