Всі скаргиГоловнеТовари та послугиІнтернет-крамниця “Мобілак” знову обдурила клієнтів

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Анатолій, який став черговою жертвою відомого інтернет-магазину “Мобілак”. На цей раз обдурили примітивно: взяли гроші – і заблокували споживача. Не купуйте в цьому магазині ні чого! 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Ще й досі не можу повірити, що став обдурений шахраями з інтернет-магазину Мобіллак. Багато писати нема сенсу проблема проста: замовив мультиварку майже місяць назад і вже в невдовзі зрозумів, що мені не товару не грошей ніхто повертати не збирається.

А коли переглянув відгуки про цей так званий магазин… то вже остаточно впевнився, що чекати на якесь позитивне вирішення проблеми – зайве.

Дивує не те, що обдурили, дивує, що ті, що це зробили роблять це легально!

По тих самих телефонах, які, до речі, працюють вже роками і гроші їм пересилають на одні і тіж самі реквізити. Це можна перевірити.

Мій телефон, звісно, вони заблокували, але з чужого можна спокійно позвонити і, що дивно, замовити в них товар. Люди подавали заяви в поліцію і результатів – нема.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “МОБІЛАК НАМАГАЄТЬСЯ ПОВЕРНУТИ КОШТИ СПОЖИВАЧУ 45 ДНІВ. І ЦЕ ЩЕ НЕ КІНЕЦЬ

Хоча, якщо вірити які можливості в наших силовиків – то заблокувати рахунки і відслідкувати телефон зараз це іграшкова справа.

Висновок: шахраї мають впливових людей і спокійно собі працюють. Маю квитанцію оплати зі свого рахунку на рахунок в банку Аваль на призвіще Писаренко О.В. 

Якщо ваша ласка, опублікуйте цю історію, щоб люди знали і ні в якому разі нічого не замовляли в цьому магазині”, – написав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “МOBILAX ПРОДАЄ НЕСПРАВНІ КИТАЙСЬКІ КОПІЇ ТЕЛЕФОНІ, А СЛІДУВАТИ ПРАВАМ СПОЖИВАЧА НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК