Всі скаргиОсвітаІнститут імені Бойчука бунтує проти свого знищення

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Євгеній, він переконує, що Київський інститут декоративно-прикладного мистецтва та дизайну імені Михайла Бойчука намагаються знищити.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Один із найстаріших та найкращих мистецьких ВНЗ України, Київський інститут декоративно-прикладного мистецтва та дизайну імені Михайла Бойчука, намагаються знищити.

Цей процес триває вже давно: протягом шести останніх років з інституту звільняли або змушували піти найкращих викладачів. Через це в ВНЗ майже не залишилося кадрів із науковими званнями: професорів, доцентів та докторів наук. Це призвело до того, що тепер навчальний заклад не готовий до отримання акредитації. Цьому сприяло колишнє й теперішнє керівництво вишу, і зараз цим намагаються скористатися треті особи, щоб закрити інститут Бойчука. Вони планують приєднати його до іншого закладу — університету ім. Грінченка. Хтось має у цій справі неабиякий інтерес, скоріш за все, матеріальний.

Більшість студентів та викладачів виступають категорично проти такого рішення, але їхня думка нікого не цікавить. Хтось «нагорі» вже вирішив за них, в якому виші їм навчатися та працювати. Їм все одно, що студенти вступали до інституту Бойчука і хочуть отримати диплом інституту Бойчука, а не іншого, педагогічного ВНЗ ім. Грінченка. Їх не цікавить багата історія нашого вишу, який за своє довге існування випустив чимало талановитих та відомих художників, дизайнерів та представників інших творчих спеціальностей. Вони вирішили поставити на інституті хрест.

Наразі багато студентів, викладачів та випускників Бойчука згуртувалися разом, щоб зупинити цю несправедливість. Ми неодноразово висловлювали свою позицію в.о. ректора Полтавець О.В. та ректору університету Грінченка Огнев’юку В.О. Спочатку на словах, згодом за допомогою мистецького перформансу, але вони нас просто ігнорують.

Тому ми звертаємося до всіх небайдужих студентів інших українських вишів: Допоможіть нам врятувати наш ВНЗ!

Єдиний спосіб не дати по-тихому «злити» наш інститут — це надати справі розголосу!
Для цього ми започаткували відео-проект і запрошуємо вас до нього долучитися! Суть проекту: висловити свою підтримку всім бойчукістам, які наразі відстоюють існування свого вишу.
Запишіть коротке відео звернення, яке закінчується словами «Бойчуківці, ми підтримуємо вас», обов’язково назвіть свій навчальний заклад і опублікуєте відео з хештегом #врятуй_бойчука2015 або #save_boychuk2015.

Сьогодні це трапилося з нами, завтра це може відбутися будь з ким. Не допустимо такого «безпределу» в нашій державі, коли у всіх на очах буквально знищують освіту і мистецтво, знищують творчу інтелігенцію країни! Не будьте осторонь — допоможіть нам у такий нелегкий для нас час!

Будемо щиро вдячні Вам за підтримку!

Студенти, викладачі, випускники КДІДПМД ім. Бойчука”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!