ІншеВсі скаргиІнспектор ДАІ підробив протокол

До “Електронної книги скарг України “ написав читач Віталій. Він стверджує, що інспектор ДАІ навмисно зупинив його та звинуватив у тому, що він знаходиться у стані наркотичного сп’яніння та підробив протокол.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“На мене три місяці тому інспектор ДАІ Запоріжжя Косянов Олександр Сергійович, нагрудний жетон ЗП0213 сфальсифікував матеріал за ст. 130 КУПАП (відмова від проходження медичного огляду на стан наркотичного сп’яніння), було кілька засідань у суді, в підсумку, суд визнав мене не винним. (що доводить, що інспектор діяв протиправно). Не дивлячись на те, що йде реформа, міліція тепер поліція, він так і далі працює безкарно, роблячи невинних людей винуватими за відмову платити, чи вимоги від нього законності дій (в моєму випадку), а винуватих відпускає за певну суму грошей.

Історія така. Я їхав спокійно на авто, нічого не порушував, нікого не чіпав. Мене зупинили без причинно, без причинно провели обшук авто, і без підстав висунули підозру, що я перебуваю в наркотичному сп’янінні, даїшник сказав, що необхідно їхати в наркологічний диспансер. При цьому він сказав, що зможе поїхати зі мною десь через півгодини. Також пояснив, що там ми проведемо близько години плюс годину на дорогу в обидва напрямки. Своїми словами він хотів дати мені зрозуміти, що незважаючи на те, що я не в чому не винен, я витрачу 3-4 години свого часу доводячи свою правоту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правоохоронці покривають незаконне заволодіння землею

Бачачи, що даішник тягне час, я викликав слідчу оперативну групу з 102, яка приїхала, зафіксувала факт мого звернення. Коли даішник дізнався, що я викликав СОГ, в цей час до їхнього приїзду він склав протокол (а по суті сфальсифікував матеріал, що вже факт) відносно мене, що я нібито відмовився від проходження мед. огляду. Дана стаття, за якою він хотів мене притягти, передбачала вилучення прав на пів року, або штраф 3-4 тис. грн.

Було два засідання суду, на які той самий даішник не з’являвся (а в принципі навіщо, потрібно ж збирати гроші на переатестацію в “нову поліцію”). Після другого засідання, суддя сказала, що закриває справу, так як мою провину неможливо довести, і так як протокол, який був складений, в ньому були виявлені “підчищення, і безліч виправлень”, а компакт-диск нібито з відео доказами який відправив даішник в суд виявився порожній (що не дивно, тому що я не відмовлявся), водійське посвідчення після складання протоколу дішник у мене не вилучив (хоча за процедурою повинні були забрати і відсторонити мене від подальшого управління т/з), але цього зроблено не було, по суті дозволили “п’яному наркоману” подальший рух.

Ось такі кадри, які без підстав, незаконно роблять невинних людей винуватими – потрапляю в нову поліцію та безкарно діють в супереч закону.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!